Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Tomasz Gralewicz Jerzy Rakowski kandydat do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
Cezary Kądrzycki kandydat do Rady Miasta Mława
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Gimnazjum nr 2. Turniej Antynikotynowy


8 grudnia w naszej w szkole odbył się Turniej Antynikotynowy dla uczniów klas pierwszych. Uczniowie do turnieju przygotowywali się pod kierunkiem pedagoga i wychowawców klas.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Podczas turnieju uczniowie wykazali się dużą wiedzą na temat szkodliwego wpływu palenia tytoniu na organizm człowieka, w tym również na temat mitów związanych z e-papierosami.  Wszystkie klasy uzyskały za to zadanie maksymalną ilość punktów.
Uczniowie wykonali plakaty promujące zdrowy styl życia bez nałogu tytoniowego, najwyżej został oceniony plakat wykonany przez uczniów z klasy I d .
Przedstawiciele klas wzięli udział w konkursach sprawnościowych: dmuchanie balonów i rzucanie pustymi pudełkami od papierosów do kosza. Uczniowie chętnie dopingowali swoich kolegów, którzy wykazali się sprawnością i pomysłowością.

Celne rzuty do kosza wykonali przedstawiciele wszystkich klas, najwięcej  z klasy I a,- 3 celne rzuty.
Niewielki problem sprawiło uczniom dmuchanie balonów, przedstawicielowi klasy I e udało się pierwszemu  przebić balon podczas dmuchania.

Jury najwyżej oceniło występy promujące niepalenie w wykonaniu uczniów  klasy I d, uczniowie z tej klasy przygotowali piosenkę,  pozostałe klasy  przygotowały wierszyki o tej tematyce.

W ogólnej punktacji zwyciężyła klasa Id – 25 punktów
drugie miejsce zajęła klas Ie – 23 punktów
trzecie miejsce klasa Ib  – 21 punktów
klasa I a zdobyła punktów 18, natomiast klas Ic – 11 punktów.

Wszyscy uczniowie zostali nagrodzeni słodyczami zakupionymi przez Radę Rodziców.
Wszyscy uczniowie klas pierwszych mogli oglądać prezentację multimedialną o szkodliwości nikotyny na organizm człowieka.

źródło: Gimnazjum nr 2

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500