Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Gimnazjum nr 2. Turniej Antynikotynowy


8 grudnia w naszej w szkole odbył się Turniej Antynikotynowy dla uczniów klas pierwszych. Uczniowie do turnieju przygotowywali się pod kierunkiem pedagoga i wychowawców klas.


Podczas turnieju uczniowie wykazali się dużą wiedzą na temat szkodliwego wpływu palenia tytoniu na organizm człowieka, w tym również na temat mitów związanych z e-papierosami.  Wszystkie klasy uzyskały za to zadanie maksymalną ilość punktów.
Uczniowie wykonali plakaty promujące zdrowy styl życia bez nałogu tytoniowego, najwyżej został oceniony plakat wykonany przez uczniów z klasy I d .
Przedstawiciele klas wzięli udział w konkursach sprawnościowych: dmuchanie balonów i rzucanie pustymi pudełkami od papierosów do kosza. Uczniowie chętnie dopingowali swoich kolegów, którzy wykazali się sprawnością i pomysłowością.

Celne rzuty do kosza wykonali przedstawiciele wszystkich klas, najwięcej  z klasy I a,- 3 celne rzuty.
Niewielki problem sprawiło uczniom dmuchanie balonów, przedstawicielowi klasy I e udało się pierwszemu  przebić balon podczas dmuchania.

Jury najwyżej oceniło występy promujące niepalenie w wykonaniu uczniów  klasy I d, uczniowie z tej klasy przygotowali piosenkę,  pozostałe klasy  przygotowały wierszyki o tej tematyce.

W ogólnej punktacji zwyciężyła klasa Id – 25 punktów
drugie miejsce zajęła klas Ie – 23 punktów
trzecie miejsce klasa Ib  – 21 punktów
klasa I a zdobyła punktów 18, natomiast klas Ic – 11 punktów.

Wszyscy uczniowie zostali nagrodzeni słodyczami zakupionymi przez Radę Rodziców.
Wszyscy uczniowie klas pierwszych mogli oglądać prezentację multimedialną o szkodliwości nikotyny na organizm człowieka.

źródło: Gimnazjum nr 2

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x