Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
LOK Mława
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Nocny pożar. Auta zostały podpalone


W nocy z soboty na niedzielę doszło do pożaru samochodów stojących na parkingu przy firmie Autoservis mieszczącej się przy ulicy Płockiej w Mławie. Auta zaparkowane były obok siebie, w szeregu, przy samym ogrodzeniu od strony DK nr 7. Trzy samochody spłonęły doszczętnie, jedno auto jest nadpalone.


– Zgłoszenie o pożarze na parkingu jednej z firm przy ulicy Płockiej wpłynęło 11 grudnia o godzinie 00:51. Do zdarzenia zadysponowane zostały dwa zastępy JRG Mława. Na skutek pożaru trzy samochody uległy całkowitemu spaleniu, a jedno z aut częściowemu spaleniu. Działania gaśnicze straży trwały 1 godz. 12 min. – podaje oficer dyżurny PSP Mława.

Aktualizacja 12.12.2016

– Mławska policja prowadzi czynności w sprawie pożaru, do którego doszło na parkingu przed salonem samochodowym przy ul. Płockiej w Mławie. W wyniku pożaru spłonęły 4 samochody. Do zdarzenia doszło w niedzielę o godz. 0:30.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, nieznany sprawca, rzucając butelką z łatwopalnym płynem, podpalił stojące na parkingu auta dostawcze marki Fiat.  Pożar zniszczył 4 samochody. Postępowanie prowadzi mławska policja i prokuratura – podaje Anna Pawłowska rzecznik prasowy KPP Mława.

red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

5
KOMENTARZE

avatar
1500
roman
Gość
roman

ktoś zaniumał tira a pożniej takie coś

Observer
Gość
Observer

należałoby połączyć wszystkie zdarzenia z tego okresu, gdy TIR został zostawiony , a potem ukradziony. Odwracanie uwagi i opóźnianie działań, a kierowcę TIRa to do karceru, od razu zacznie śpiewać głosem słowika.

nobody
Gość
nobody

Pitbull Nowe Porządki ver. Mława

dark
Gość
dark

przypadek pewnie

Ptaszyniec Mławski
Gość
Ptaszyniec Mławski

POzwole sobie tutaj wyręczyć prokuratora Niezgułę. Samozapłon mieszanki paliwowej spowodowany nieprawidłowym użytkowaniem pojazdu w sezonie ziomwym.