Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Zapalił się VW Golf na Wyspiańskiego


zdjecie-0002– Zgłoszenie o pożarze samochodu osobowego na ulicy Wyspiańskiego otrzymaliśmy o godzinie 15:46. Do zdarzenia wyjechały dwa zastępy JRG Mława.

KSP Mława nabór

Na miejscu okazało się, że doszło do pożaru w komorze silnika samochodu VW Golf. Działania straży polegały na ugaszeniu pożaru przez podanie jednego prądu wody, aż do ugaszenia pożaru. Osób poszkodowanych w tym zdarzeniu nie było – podaje oficer dyżurny PSP Mława.

red.

zdjecie-0003 zdjecie-0004

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

3 - liczba komentarzy w artykule "Zapalił się VW Golf na Wyspiańskiego"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
miusic
Gość

kolejke zajął do rejestracji;)

Tofik
Gość

Wieśwagen czy nie wieśwagen to bez różnicy, jest furtka na sprowadzanie złomu z zagranicy, a więc go sprowadzają, a ludziska kupują ten złom bezmyślnie, nie dbając o bezpieczeństwo swoje, swoich bliskich oraz innych użytkowników dróg , patrząc tylko na niską cenę i jeżdżą nim

xxx
Gość

kolejny wieśwagen.

wpDiscuz