Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Udany turniej mławian. Pięciu w czołówceTrzecia runda Grand Prix o puchar dyrektora MOSiR-u  w tenisie stołowym przyniosła udany występ zawodników z powiatu mławskiego. W kategorii open triumfował pochodzący z gminy Szreńsk Paweł Szmil.

Już w poprzedniej odsłonie imprezy ten gracz zasygnalizował dużą zwyżkę formy. Ukończył zmagania na drugiej pozycji, ustępując pola jedynie Marcinowi Łączyńskiemu z Działdowa. Obaj wymienieni gracze zmierzyli się w finale, wygranym przez działdowianina 3:1.

Jednak w kolejnych zawodach Szmil nie pozwolił sobie na żadną wpadkę. Mocno skoncentrowany od początku, sięgnął po pierwsze miejsce. W decydującym pojedynku pokonał w czterech setach Kamila Jurkiewicza.

Na szóstym miejscu finiszował Wojciech Sieradzki. Siódmy był Mirosław Krajewski, ósmy kolejny nasz reprezentant, Andrzej Sieradzki. Liderem klasyfikacji generalnej jest Szmil. Ma dziesięć punktów przewagi nad drugim w zestawieniu Łączyńskim.

W młodszej grupie po raz drugi z rzędu triumfował Jakub Tomczykowski. Na trzeciej pozycji uplasował się debiutant Robert Kowalczyk. Tomczykowski jest liderem, o dwadzieścia punktów wyprzedza Filipa Chmielewskiego.

Kolejny turniej Grand Prix zostanie rozegrany w sobotę 17 grudnia.

Kategoria open

III turniej: 1. Paweł Szmil, 2. Kamil Jurkiewicz, 3. Marcin Łączyński, 4. Marek Kamiński, 5. Waldemar Sosnowski, 6. Wojciech Sieradzki, 7. Mirosław Krajewski, 8. Andrzej Sieradzki

Po trzech turniejach: 1. Paweł Szmil 210 pkt., 2.  Marcin Łączyński 200, 3.  Kamil Jurkiewicz 180, 4. Waldemar Sosnowski 155, 5. Marek Kamiński 145, 6. Mirosław Krajewski 125, 7.  Adam Wronowski 115, 8. Wojciech Pogorzelski 105

Kategoria do lat 15

III turniej: 1. Jakub Tomczykowski, 2. Filip Chmielewski, 3. Robert Kowalczyk, 4. Kacper Zaborowski, 5. Ewa Wronowska

Po trzech turniejach: 1. Jakub Tomczykowski 280 pkt., 2. Filip Chmielewski 260, 3. Kacper Zaborowski 130, 4. Ewa Wronowska  125, 5. Robert Kowalczyk 70

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x