Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Udany turniej mławian. Pięciu w czołówce


KSP Mława nabór

Trzecia runda Grand Prix o puchar dyrektora MOSiR-u  w tenisie stołowym przyniosła udany występ zawodników z powiatu mławskiego. W kategorii open triumfował pochodzący z gminy Szreńsk Paweł Szmil.

Już w poprzedniej odsłonie imprezy ten gracz zasygnalizował dużą zwyżkę formy. Ukończył zmagania na drugiej pozycji, ustępując pola jedynie Marcinowi Łączyńskiemu z Działdowa. Obaj wymienieni gracze zmierzyli się w finale, wygranym przez działdowianina 3:1.

Jednak w kolejnych zawodach Szmil nie pozwolił sobie na żadną wpadkę. Mocno skoncentrowany od początku, sięgnął po pierwsze miejsce. W decydującym pojedynku pokonał w czterech setach Kamila Jurkiewicza.

Na szóstym miejscu finiszował Wojciech Sieradzki. Siódmy był Mirosław Krajewski, ósmy kolejny nasz reprezentant, Andrzej Sieradzki. Liderem klasyfikacji generalnej jest Szmil. Ma dziesięć punktów przewagi nad drugim w zestawieniu Łączyńskim.

W młodszej grupie po raz drugi z rzędu triumfował Jakub Tomczykowski. Na trzeciej pozycji uplasował się debiutant Robert Kowalczyk. Tomczykowski jest liderem, o dwadzieścia punktów wyprzedza Filipa Chmielewskiego.

Kolejny turniej Grand Prix zostanie rozegrany w sobotę 17 grudnia.

Kategoria open

III turniej: 1. Paweł Szmil, 2. Kamil Jurkiewicz, 3. Marcin Łączyński, 4. Marek Kamiński, 5. Waldemar Sosnowski, 6. Wojciech Sieradzki, 7. Mirosław Krajewski, 8. Andrzej Sieradzki

Po trzech turniejach: 1. Paweł Szmil 210 pkt., 2.  Marcin Łączyński 200, 3.  Kamil Jurkiewicz 180, 4. Waldemar Sosnowski 155, 5. Marek Kamiński 145, 6. Mirosław Krajewski 125, 7.  Adam Wronowski 115, 8. Wojciech Pogorzelski 105

Kategoria do lat 15

III turniej: 1. Jakub Tomczykowski, 2. Filip Chmielewski, 3. Robert Kowalczyk, 4. Kacper Zaborowski, 5. Ewa Wronowska

Po trzech turniejach: 1. Jakub Tomczykowski 280 pkt., 2. Filip Chmielewski 260, 3. Kacper Zaborowski 130, 4. Ewa Wronowska  125, 5. Robert Kowalczyk 70

RS

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz