Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mikołaj zawitał do szkoły w Szydłowie


slider-szydlowoBiały śnieżek, biały – grudniowy.


Piękny poranek – 6 grudnia – Mikołajowy.

Wszyscy niecierpliwie oczekujemy zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Jak co roku ,w klasach i na korytarzach pojawiły się choinki, dekoracje świąteczne.

Zgodnie z tradycją do naszej szkoły w dniu 6 grudnia zawitał Święty Mikołaj, który jak co roku, z samego rana, z uśmiechem na twarzy  , serdecznie witał przed szkołą dzieci, dorosłych i częstował cukierkiem.  Następnie odwiedził sale lekcyjne, spotkał się z przedszkolakami i społecznością szkolną.

Był to dzień pełen radości i uśmiechów, teraz już wszyscy oczekują upragnionych świąt Bożego Narodzenia.

źródło: ZS w Szydłowie

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x