Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Filharmonia w nowej odsłonie. Jazz powraca do cyklu „Spotkań z muzyką”


filharmonia_plakat_grudzien_jazzowe_fascynacjePo miesięcznej przerwie Miejski Dom Kultury zaprasza wszystkich mławskich melomanów na koncert „Jazzowe Fascynacje”. W repertuarze pojawią się zarówno polskie, jak i zagraniczne kompozycje głównych przedstawicieli muzyki, która zrodziła się za oceanem. Na wieczór w rytmach czarnych brzmień zapraszamy już 14 grudnia do sali Kina KOSMOS.


W programie pojawią się niepowtarzalne w swym brzmieniu aranżacje oraz oryginalne improwizacje największych hitów wpisujących się w ten gatunek muzyczny. Niewykluczone, że atmosfera koncertu dostarczy muzykom okazji do zorganizowania małego jam session. Liczymy, że ta różnorodność wynikająca z połączenia zachodnioafrykańskich rytmów i europejsko-amerykańskich melodii zachwyci słuchaczy gustujących w swingu, bluesie czy negro spirituals.

W koncercie wystąpią: wokalistka Aleksandra Nowak oraz trzech instrumentalistów. Band składający się z kontrabasisty, perkusisty, pianisty i obdarzonej niezwykłym głosem śpiewaczki z pewnością przeniesie publiczność w dzielnice Nowego Orleanu, porwie do tańca oraz pokaże swobodę twórczą, radość i żywiołowość wypływającą z tej muzyki. Serdecznie zapraszamy.

źródło: MDK Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x