Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Mariusz Dziubiński DariuszLampkowski kandydat do Rady Powiatu Mławskiego kandydat do Rady Miasta Mława wybory samorządowe 2018
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Filharmonia w nowej odsłonie. Jazz powraca do cyklu „Spotkań z muzyką”


filharmonia_plakat_grudzien_jazzowe_fascynacjePo miesięcznej przerwie Miejski Dom Kultury zaprasza wszystkich mławskich melomanów na koncert „Jazzowe Fascynacje”. W repertuarze pojawią się zarówno polskie, jak i zagraniczne kompozycje głównych przedstawicieli muzyki, która zrodziła się za oceanem. Na wieczór w rytmach czarnych brzmień zapraszamy już 14 grudnia do sali Kina KOSMOS.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

W programie pojawią się niepowtarzalne w swym brzmieniu aranżacje oraz oryginalne improwizacje największych hitów wpisujących się w ten gatunek muzyczny. Niewykluczone, że atmosfera koncertu dostarczy muzykom okazji do zorganizowania małego jam session. Liczymy, że ta różnorodność wynikająca z połączenia zachodnioafrykańskich rytmów i europejsko-amerykańskich melodii zachwyci słuchaczy gustujących w swingu, bluesie czy negro spirituals.

W koncercie wystąpią: wokalistka Aleksandra Nowak oraz trzech instrumentalistów. Band składający się z kontrabasisty, perkusisty, pianisty i obdarzonej niezwykłym głosem śpiewaczki z pewnością przeniesie publiczność w dzielnice Nowego Orleanu, porwie do tańca oraz pokaże swobodę twórczą, radość i żywiołowość wypływającą z tej muzyki. Serdecznie zapraszamy.

źródło: MDK Mława

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500