Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Święty Mikołaj w Gimnazjum nr 2


imag08786 grudnia 2016 roku już po raz kolejny przybył do Gimnazjum nr 2 im. dra Józefa Ostaszewskiego Święty Mikołaj. Wszyscy zostaliśmy obdarowani słodkimi upominkami.Był to dobry znak, świadczący o tym, że przez cały rok zachowywaliśmy się wzorowo  i zasłużyliśmy na prezenty. 


Samorząd Uczniowski pomagał Mikołajowi rozdawać prezenty. Każdy liczył, że otrzyma słodki smakołyk. Niestety niektórzy musieli wykazać się pewnymi umiejętnościami np. zaśpiewać kolędę lub powiedzieć wierszyk aby otrzymać prezent. Bawiliśmy się wyśmienicie. Teraz już tylko zostały przygotowania do klasowych wigilii.

źródło: Gimnazjum nr 2

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x