Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Ruszyła liga w Lipowcu. Szajba i Red Bull na czele


liga-lipowiecNa przełomie listopada i grudnia wystartowała kolejna edycja halowej ligi piłkarskiej w gminie Lipowiec Kościelny. Podobnie jak to miało miejsce w poprzednich odsłonach, zmagania zostały podzielone na dwie kategorie wiekowe. Areną rywalizacji jest hala w Turzy Małej.


W młodszej grupie na czoło stawki wysunęli się reprezentanci zespołu Red Bull Turza Wielka. Na inaugurację rozgromili aż 15:6 FC Turzankę, nie oszczędzili także Rogersów (14:6).

Przebili się na czoło w klasyfikacji generalnej. Tego nie zmienił nawet fakt, że ze Szkółką Barcelony stracili pierwsze punkty w sezonie. Zacięty pojedynek zakończył się remisem 6:6. Szybko wrócili na właściwy kurs, gromiąc 16:5 FC Dobra Wola.

Liderem klasyfikacji strzelców jest Adrian Szerszeń. Na koncie ma już 39 trafień. Na dalszych lokatach plasują się Szymon Kaszuba z 16 golami oraz Aleksy Piotrowski z 15 bramkami.

Zmagania seniorów przyciągnęły na start sześć zespołów. Zdecydowanymi liderami są zawodnicy Szajby Niegocin. W czterech pojedynkach sięgnęli po tuzin oczek. Drugi w klasyfikacji generalnej Błękit Rumoka ma o połowę mniejszy dorobek punktowy.

Na czele snajperów znajduje się Adam Juszczyk. Trafił do siatki już 39 razy. Kolejni napastnicy w zestawieniu to Cezary Nowakowski z 23 celnymi strzałami oraz Adrian Juszczyk z 20.

1

2

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x