Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Ruszyła liga w Lipowcu. Szajba i Red Bull na czele


liga-lipowiecNa przełomie listopada i grudnia wystartowała kolejna edycja halowej ligi piłkarskiej w gminie Lipowiec Kościelny. Podobnie jak to miało miejsce w poprzednich odsłonach, zmagania zostały podzielone na dwie kategorie wiekowe. Areną rywalizacji jest hala w Turzy Małej.

KSP Mława nabór

W młodszej grupie na czoło stawki wysunęli się reprezentanci zespołu Red Bull Turza Wielka. Na inaugurację rozgromili aż 15:6 FC Turzankę, nie oszczędzili także Rogersów (14:6).

Przebili się na czoło w klasyfikacji generalnej. Tego nie zmienił nawet fakt, że ze Szkółką Barcelony stracili pierwsze punkty w sezonie. Zacięty pojedynek zakończył się remisem 6:6. Szybko wrócili na właściwy kurs, gromiąc 16:5 FC Dobra Wola.

Liderem klasyfikacji strzelców jest Adrian Szerszeń. Na koncie ma już 39 trafień. Na dalszych lokatach plasują się Szymon Kaszuba z 16 golami oraz Aleksy Piotrowski z 15 bramkami.

Zmagania seniorów przyciągnęły na start sześć zespołów. Zdecydowanymi liderami są zawodnicy Szajby Niegocin. W czterech pojedynkach sięgnęli po tuzin oczek. Drugi w klasyfikacji generalnej Błękit Rumoka ma o połowę mniejszy dorobek punktowy.

Na czele snajperów znajduje się Adam Juszczyk. Trafił do siatki już 39 razy. Kolejni napastnicy w zestawieniu to Cezary Nowakowski z 23 celnymi strzałami oraz Adrian Juszczyk z 20.

1

2

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz