Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Zderzenie na ulicy Płockiej


img_7336We wtorek rano na ulicy Płockiej zderzyły się dwa auta osobowe: wyjeżdżający ze stacji lpg Ford Fiesta wymusił pierwszeństwo na skutek czego doszło do zderzenia z nadjeżdżającą od strony DK nr 7 Toyotą Yaris.  Jedna osoba trafiła do szpitala.

KSP Mława nabór

– Zgłoszenie o zderzeniu dwóch aut osobowych na ulicy Płockiej otrzymaliśmy 6 grudnia o godzinie 9:08. Do zdarzenia wyjechały dwa zastępy JRG Mława. Na miejscu zdarzenia pierwszy był zespół ratownictwa medycznego, który udzielał pierwszej pomocy. Jedna z osób została zabrana do szpitala. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. Obecna na miejscu policja ustala jego okoliczności – podaje oficer dyżurny PSP Mława.

red.

img_7335

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz