Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Sprawcy wczorajszego pobicia na dworcu PKS zatrzymani


dsc_0008-2Mławscy policjanci, we współpracy ze strażą miejską, zatrzymali dwóch sprawców pobicia 16 – letniego mieszkańca Mławy. Zatrzymani to dwaj młodzi mężczyźni, mieszkańcy powiatu mławskiego.

KSP Mława nabór

Do zdarzenia doszło  6 grudnia o godz. 15:30 na terenie  dworca PKS w Mławie, przy stanowiskach autobusowych. Jak wynika z ustaleń, do 16- letniego mławianina podeszło dwóch młodych mężczyzn w wieku 17 i 18 lat. Zaczęli go szarpać, bić pięściami i kopać. Interweniował  patrol policji i straży miejskiej.  Zdarzenie zarejestrowały kamery monitoringu. Pokrzywdzonemu 16- latkowi została udzielona pomoc w mławskim szpitalu, po badaniach został zwolniony do domu. Dwaj sprawcy pobicia byli pod wpływem alkoholu. Trafili do mławskiego aresztu.

Zgodnie z art. 158 §  Kodeksu karnego, za udział w bójce lub pobiciu grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

3 - liczba komentarzy w artykule "Sprawcy wczorajszego pobicia na dworcu PKS zatrzymani"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
lulu
Gość

Korupcja, ciche przyzwolenie, bezkarnosc, strach i przemoc. To jest oblicze oprawcow i ofiar mlawy. Trzeba w wami zrobic porzadek!

ktoś
Gość

dziwne jakby to było pierwszy raz w Mławie, ciekawe po ilu minutach ich wypuścili i jakie nagrody dostali, a poszkodowany pewnie pójdzie siedzieć znając nasze prawo i stróży prawa

Ktoś 2
Gość

Taaaa chyba ty pójdziesz siedzieć

wpDiscuz