Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Ponad 400 pluszaków trafi do dzieci w świątecznych paczkach


2016-11-23-10-18-52To już siódma edycja, a akcja „Podaruj pluszowego misia” zapoczątkowana przez Filię nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Mławie nadal jest bardzo popularna wśród dzieci i młodzieży.


Podobnie jak w roku ubiegłym misie trafiały przede wszystkim do Filii nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej na ulicy Granicznej, ale również do głównej siedziby na ulicy 3-go Maja.

Misie przynosili uczniowie, przedszkolaki, ale również rodzice i dorośli z całego miasta. Często niektórym dzieciom naprawdę trudno się z pluszowym przyjacielem rozstać. Tym bardziej chcę wszystkim ofiarodawcom bardzo podziękować – cieszy się bibliotekarka Lidia Piskorska.

Zebrane misie trafiają potem do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mławie, gdzie razem z paczkami z okazji Świąt Bożego Narodzenia trafią do podopiecznych ośrodka. Część pluszaków już trafiła do chorych dzieci leżących w mławskim szpitalu. Zanieśli je tam wolontariusze MOPS podczas wystawianym już w szpitalu jasełek.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x