Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Jasełka dla pacjentów szpitala


sliderZbliżające się już Święta Bożego Narodzenia to również czas dzielenia się radością i dobrym słowem. Właśnie dlatego 1 grudnia w szpitalnej stołówce wolontariusze z Gimnazjum Wyspianum, seniorzy z grupy „Złota Jesień” działającej przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej oraz pracownice Miejskiej Biblioteki Publicznej przygotowali jasełka.

KSP Mława nabór

Słuchaczami i widzami byli pacjenci i pracownicy szpitala. Krótka inscenizacja historii o narodzeniu Jezusa przeplatana była wspólnym śpiewem kolęd i pastorałek, a aktorzy nie tylko słowem, ale również charakteryzacją i ubiorem podkreślali grane przez siebie role.

Przedstawienie zakończyło wspólne podzielenie się opłatkiem i serdeczne życzenia. Wolontariusze odwiedzili też tych pacjentów, którzy z racji zdrowotnych nie mogli zjawić się na przedstawieniu. Dzieci z Oddziału Dziecięcego otrzymały pluszowe maskotki zebrane podczas akcji „Podaruj Pluszowego Misia” organizowanej przez Filię nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Mławie.

JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz