Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Media Expert Mława
Logo
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Jasełka dla pacjentów szpitala


sliderZbliżające się już Święta Bożego Narodzenia to również czas dzielenia się radością i dobrym słowem. Właśnie dlatego 1 grudnia w szpitalnej stołówce wolontariusze z Gimnazjum Wyspianum, seniorzy z grupy „Złota Jesień” działającej przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej oraz pracownice Miejskiej Biblioteki Publicznej przygotowali jasełka.

Słoneczne ogrody Mława

Słuchaczami i widzami byli pacjenci i pracownicy szpitala. Krótka inscenizacja historii o narodzeniu Jezusa przeplatana była wspólnym śpiewem kolęd i pastorałek, a aktorzy nie tylko słowem, ale również charakteryzacją i ubiorem podkreślali grane przez siebie role.

Przedstawienie zakończyło wspólne podzielenie się opłatkiem i serdeczne życzenia. Wolontariusze odwiedzili też tych pacjentów, którzy z racji zdrowotnych nie mogli zjawić się na przedstawieniu. Dzieci z Oddziału Dziecięcego otrzymały pluszowe maskotki zebrane podczas akcji „Podaruj Pluszowego Misia” organizowanej przez Filię nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Mławie.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500