Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Jasełka dla pacjentów szpitala


sliderZbliżające się już Święta Bożego Narodzenia to również czas dzielenia się radością i dobrym słowem. Właśnie dlatego 1 grudnia w szpitalnej stołówce wolontariusze z Gimnazjum Wyspianum, seniorzy z grupy „Złota Jesień” działającej przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej oraz pracownice Miejskiej Biblioteki Publicznej przygotowali jasełka.


Słuchaczami i widzami byli pacjenci i pracownicy szpitala. Krótka inscenizacja historii o narodzeniu Jezusa przeplatana była wspólnym śpiewem kolęd i pastorałek, a aktorzy nie tylko słowem, ale również charakteryzacją i ubiorem podkreślali grane przez siebie role.

Przedstawienie zakończyło wspólne podzielenie się opłatkiem i serdeczne życzenia. Wolontariusze odwiedzili też tych pacjentów, którzy z racji zdrowotnych nie mogli zjawić się na przedstawieniu. Dzieci z Oddziału Dziecięcego otrzymały pluszowe maskotki zebrane podczas akcji „Podaruj Pluszowego Misia” organizowanej przez Filię nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Mławie.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x