Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Dwa hattricki w drugiej kolejce. Mistrz już lideremReprezentanci Jokera chcą powtórzyć sukces sprzed roku, kiedy sięgnęli po tytuł mistrza Dan-Bud Amatorskiej Ligi Futsalu. Na inauguracji ograli silnych Oldboyów, by w kolejnym rozdaniu nie dać żadnych szans Sparcie.

Obrońcy tytułu triumfowali 5:1, co – zważywszy na przebieg rywalizacji – stanowi najniższy wymiar kary, jaki mógł spotkać konkurentów. Hattrickiem popisał się Zbigniew Krystkiewicz, po razie do siatki trafili Dawid Barciński i Sławomir Grablewski. Honor pokonanej ekipy uratował Michał Małolepszy.

Joker przebił się na fotel lidera, dotychczasowy przodownik Zielone Miasto poległ z Fantazją. Bohaterem rywalizacji okazał się autor trzech bramek Krzysztof Dąbrowski.

Czwartkowy wieczór rozpoczął pojedynek pomiędzy Netterem i EU LGC Mława. Debiutanci zagrali dużo lepiej niż na inauguracji, ale punktów nie zdobyli. Celny strzał Mateusza Kapitańskiego to za mało, konkurenci odpowiedzieli za sprawą Marka Waśniewskiego i Macieja Jeziorskiego.

Inny pierwszoroczniak Easy Net napsuł wiele krwi Oldboyom. Prowadził już 2:0, ale ostatecznie na koniec cieszyli się konkurenci. Wygrali 6:4 – dublety ustrzelili Krzysztof Butryn i Mariusz Walczak, po razie trafili Jarosław Szmyt i Krzysztof Osiecki. W pokonanej drużynie odpowiedzieli Tomasz Włodarski, Damian Włodarski, Dawid Biranowski i Artur Oporek.

W ostatnim pojedynku Straż Pożarna rywalizowała z Marco. Nie przegrałoby tego meczu, gdyby jeden ze strażaków nie trafił do własnej bramki. Skończyło się na przegranej 2:3 – na listę strzelców wpisali się Kamil Gorzechowski, Przemysław Kwieciński, Kamil Bartnicki i Michał Gajur.

Trzecia seria zostanie rozegrana w czwartek 8 grudnia. Wówczas dojdzie do spotkań Fantazji z Netterem, Sparty z Marco, Straży Pożarnej z Zielonym Miastem, EU LGC z Oldboyami i Easy Net-u z Jokerem.

II kolejka: Netter – EU LGC Mława 2:1, Marco – Straż Pożarna 3:2 (K. Gorzechowski, Prz. Kwieciński, samobójcza – M. Gajur, K. Bartnicki), Oldboy – Easy Net 6:4, Zielone Miasto – Fantazja 0:3, Joker – Sparta 5:1

  1. Joker 2 6          10:4
  2. Marco 2 6          8:3
  3. Netter 2 6          7:5
  4. Zielone Miasto 2 3          7:3
  5. Straż Pożarna 2 3          6:4
  6. Oldboy 2 3          9:9
  7. Fantazja 2 3          4:5
  8. Easy Net 2 0          8:11
  9. Sparta 2 0          2:9
  10. EU LGC Mława 2 0          1:9

Klasyfikacja strzelców: 5 – Zbigniew Krystkiewicz (Joker)

RSbez-tytulu

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x