Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Patryk Fabisiak kandydat do Rady Miasta Jolanta Karpińska kandydatka do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
Grażyna Zakrzewska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Dwa hattricki w drugiej kolejce. Mistrz już liderem


Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Reprezentanci Jokera chcą powtórzyć sukces sprzed roku, kiedy sięgnęli po tytuł mistrza Dan-Bud Amatorskiej Ligi Futsalu. Na inauguracji ograli silnych Oldboyów, by w kolejnym rozdaniu nie dać żadnych szans Sparcie.

Obrońcy tytułu triumfowali 5:1, co – zważywszy na przebieg rywalizacji – stanowi najniższy wymiar kary, jaki mógł spotkać konkurentów. Hattrickiem popisał się Zbigniew Krystkiewicz, po razie do siatki trafili Dawid Barciński i Sławomir Grablewski. Honor pokonanej ekipy uratował Michał Małolepszy.

Joker przebił się na fotel lidera, dotychczasowy przodownik Zielone Miasto poległ z Fantazją. Bohaterem rywalizacji okazał się autor trzech bramek Krzysztof Dąbrowski.

Czwartkowy wieczór rozpoczął pojedynek pomiędzy Netterem i EU LGC Mława. Debiutanci zagrali dużo lepiej niż na inauguracji, ale punktów nie zdobyli. Celny strzał Mateusza Kapitańskiego to za mało, konkurenci odpowiedzieli za sprawą Marka Waśniewskiego i Macieja Jeziorskiego.

Inny pierwszoroczniak Easy Net napsuł wiele krwi Oldboyom. Prowadził już 2:0, ale ostatecznie na koniec cieszyli się konkurenci. Wygrali 6:4 – dublety ustrzelili Krzysztof Butryn i Mariusz Walczak, po razie trafili Jarosław Szmyt i Krzysztof Osiecki. W pokonanej drużynie odpowiedzieli Tomasz Włodarski, Damian Włodarski, Dawid Biranowski i Artur Oporek.

W ostatnim pojedynku Straż Pożarna rywalizowała z Marco. Nie przegrałoby tego meczu, gdyby jeden ze strażaków nie trafił do własnej bramki. Skończyło się na przegranej 2:3 – na listę strzelców wpisali się Kamil Gorzechowski, Przemysław Kwieciński, Kamil Bartnicki i Michał Gajur.

Trzecia seria zostanie rozegrana w czwartek 8 grudnia. Wówczas dojdzie do spotkań Fantazji z Netterem, Sparty z Marco, Straży Pożarnej z Zielonym Miastem, EU LGC z Oldboyami i Easy Net-u z Jokerem.

II kolejka: Netter – EU LGC Mława 2:1, Marco – Straż Pożarna 3:2 (K. Gorzechowski, Prz. Kwieciński, samobójcza – M. Gajur, K. Bartnicki), Oldboy – Easy Net 6:4, Zielone Miasto – Fantazja 0:3, Joker – Sparta 5:1

  1. Joker 2 6          10:4
  2. Marco 2 6          8:3
  3. Netter 2 6          7:5
  4. Zielone Miasto 2 3          7:3
  5. Straż Pożarna 2 3          6:4
  6. Oldboy 2 3          9:9
  7. Fantazja 2 3          4:5
  8. Easy Net 2 0          8:11
  9. Sparta 2 0          2:9
  10. EU LGC Mława 2 0          1:9

Klasyfikacja strzelców: 5 – Zbigniew Krystkiewicz (Joker)

RSbez-tytulu

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500