Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Kariera Provident
Logo
meblolux

Setne urodziny pani Natalii Wieczorek z Zalesia


wieczorek_natalia2-300x225Pani Natalia Wieczorek mieszkająca w Zalesiu, gm. Szydłowo ukończyła sto lat. Z okazji tak pięknej rocznicy otrzymała życzenia i kwiaty od pani premier Beaty Szydło, a także decyzję o przyznaniu specjalnego dodatku do emerytury z KRUS.

Słoneczne ogrody Mława

Życzenia i kwiaty wręczył w imieniu pani premier Krzysztof Bieńkowski, dyrektor delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Ciechanowie. W imieniu KRUS gratulacje złożył oraz wręczył decyzję o przyznaniu dodatku specjalnego Michał Pol, kierownik oddział KRUS w Mławie.

Jubilatka nie czuje się samotna, ma trójkę dzieci, sześcioro wnucząt i dziesięcioro prawnucząt i ta ostatnia liczba niedługo ulegnie zmianie, bowiem wkrótce ma się urodzić kolejny prawnuk w jej rodzinie.

Taka uroczystość to doskonała okazja do zaśpiewania jubilatce „200 lat” , a potem rozmów i wspomnień.

źródło i fot.:  Krzysztof Bieńkowski

wieczorek_natalia1-300x168

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
Rumcajs

A wójta nie było? no dziwne, nie bierze przykładu z mławskiego burmistrza? n- toż to tylko się wzorować na tym narcyzie lubiącym błyszczeć w świetle jupiterów.