Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Kariera Provident
Logo
MediaExpert Mława Praca Doradca Klienta

Zimowe widoki są piękne ale straż ma wiele pracy


dsc_0047Intensywne opady śniegu trwające od wczoraj wieczór sprawiły, że domy, ulice, drzewa przykryte są pięknym białym kobiercem. Niestety dodatnia temperatura powoduje, że gruba, śniegowa pokrywa jest bardzo ciężka. Pod jej ciężarem łamią się konary drzew i głównie takie zgłoszenia otrzymuje dziś straż pożarna.

Słoneczne ogrody Mława

Fotografie ilustrują zdarzenie do którego doszło dziś rano na ulicy Żwirki w Mławie, gdzie pod ciężarem śniegu odłamał się konar drzewa rosnącego przy jezdni spadając wprost na przednią szybę samochodu osobowego. Na szczęście kierującej pojazdem nic się nie stało.

red.

dsc_0053 dsc_0049 dsc_0051 dsc_0048 dsc_0046

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500