Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wernisaż wystawy „Świat wokół nas”


zaproszenie-na-wystawe-ztzzDziewiątego grudnia (piątek) w Pizzerii JOKER przy ul. Reymonta  w mławskim parku odbędzie się wernisaż wystawy malarskiej pt „Świat wokół nas”. Wernisaż rozpocznie się od godz. 17.


Swoje prace zaprezentują członkowie Związku Twórców Ziemi Zawkrzeńskiej: Jan Chądzyński, Janusz Grzegorczyk, Jerzy Jasiński, Wiesław Kiwit, Zdzisław Kruszyński, Andrzej Panasiuk, Joanna Rodowicz, Dorota Skrobińska, Beata Sobieraj, Jacek Stryjewski i Magdalena Szumkowska.

Wystawa jest pokłosiem odbytego pleneru malarskiego podczas którego uczestnicy mieli za zadanie dostrzec – jak sama nazwa wskazuje – ŚWIAT WOKÓŁ NAS. Świat ludzi, stąd zaprezentowane zostaną także akty. Prezentowane w niniejszym zaproszeniu obrazy są autorstwa koordynatora zadania – Jacka Stryjewskiego.

Zarząd ZTZZ serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców Ziemi Zawkrzeńskiej.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x