Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Nasi biegacze obecni w Siemiątkowie. Kuciejczyk dziewiąty


KSP Mława nabór

Sezon biegowy dobiega powoli swojego kresu. Jednym z jego ostatnich akordów były zawody rozegrane na ulicach Siemiątkowa, niewielkiej miejscowości położonej w powiecie żuromińskim. Druga edycja imprezy zgromadziła na starcie 201 zawodników.

Do pokonania mieli dystans 10 kilometrów. Najszybciej do mety dotarło dwóch zawodników z Kurzętnika. Ostatecznie lepszy był Mariusz Pawłowski. Czterdzieści dziewięć sekund za nim dotarł do mety Paweł Moskal. Zwycięzca uzyskał czas 33.54. Najniższy stopień podium stał się udziałem Artura Kamińskiego z Nowych Proboszczowic.

Na starcie zawodów nie zabrakło zawodników z naszego powiatu. Na dziewiątej pozycji zakończył rywalizację Henryk Kuciejczyk z Szydłowa. Strata do lidera wyniosła niespełna pięć minut – w swojej kategorii wiekowej M50-59  nie miał sobie równych.

– Czas nie jest zadowalający, ale czego można się spodziewać w okresie roztrenowania. Trasa okazała się bardzo zróżnicowana. Nie zabrakło ścieżek w lesie, dużych odcinków na asfalcie – wyjaśnia szydłowianin.

Na 61. miejscu ukończył bieg mławianin Krzysztof Grzybowski (17. w grupie M40-49 lat). Natomiast sto dwudziesta szósta była Marzena Grzybowska. W swojej grupie wiekowej M40-49 lat otarła się o podium, zajmując w generalnym zestawieniu czwartą lokatę.

RS

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz