Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Nasi biegacze obecni w Siemiątkowie. Kuciejczyk dziewiątySezon biegowy dobiega powoli swojego kresu. Jednym z jego ostatnich akordów były zawody rozegrane na ulicach Siemiątkowa, niewielkiej miejscowości położonej w powiecie żuromińskim. Druga edycja imprezy zgromadziła na starcie 201 zawodników.

Do pokonania mieli dystans 10 kilometrów. Najszybciej do mety dotarło dwóch zawodników z Kurzętnika. Ostatecznie lepszy był Mariusz Pawłowski. Czterdzieści dziewięć sekund za nim dotarł do mety Paweł Moskal. Zwycięzca uzyskał czas 33.54. Najniższy stopień podium stał się udziałem Artura Kamińskiego z Nowych Proboszczowic.

Na starcie zawodów nie zabrakło zawodników z naszego powiatu. Na dziewiątej pozycji zakończył rywalizację Henryk Kuciejczyk z Szydłowa. Strata do lidera wyniosła niespełna pięć minut – w swojej kategorii wiekowej M50-59  nie miał sobie równych.

– Czas nie jest zadowalający, ale czego można się spodziewać w okresie roztrenowania. Trasa okazała się bardzo zróżnicowana. Nie zabrakło ścieżek w lesie, dużych odcinków na asfalcie – wyjaśnia szydłowianin.

Na 61. miejscu ukończył bieg mławianin Krzysztof Grzybowski (17. w grupie M40-49 lat). Natomiast sto dwudziesta szósta była Marzena Grzybowska. W swojej grupie wiekowej M40-49 lat otarła się o podium, zajmując w generalnym zestawieniu czwartą lokatę.

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x