Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Dar z potrzeby serca. Zebrano ponad 1,5 tony żywności


img_20161126_143549W miniony weekend w mławskich marketach wolontariusze Stowarzyszenia Wspierania Społeczności Lokalnej „Bądźmy Razem”  zbierali żywność przekazywaną potem potrzebującym rodzinom. To coroczna akcja organizowana wraz z Bankiem Żywności w Ciechanowie. W tym roku hasłem zbiórki jest ” Dodaj świętom smaku”.

KSP Mława nabór

Wolontariusze to głównie uczniowie mławskich gimnazjów i szkół średnich, współpracujący z e stowarzyszeniem. 135 wolontariuszy wraz z opiekunami zbierała żywność w kilkunastu marketach w piątek i sobotę 25 – 26  listopada. Ogółem w zbiórce zebrano 1513 kg żywności. Wśród przekazywanych produktów przeważały towary o przedłużonym terminie przydatności do spożycia: mąka, cukier, olej, konserwy,  makarony,  słodycze.

– Dziękujemy   wszystkich ludziom o wielkim sercu, którzy chcieli podzielić się z innymi i   zaangażowali  się w akcję. Zebrane artykuły w postaci paczek trafią do osób i rodzin  najbardziej potrzebujących szczególnie do osób z niepełnosprawnością, samotnych, nieporadnych życiowo – organizatorzy są wdzięczni tym, którzy akcję wsparli.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

4 - liczba komentarzy w artykule "Dar z potrzeby serca. Zebrano ponad 1,5 tony żywności"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
cx
Gość

na cegielni mieszka wiesiek r lat 60 plus nie ma prądu gazu opału nawet pieca ręty zapomogi nic niema wpadnijcie tam pomoc wskazana

Jarząbek
Gość

To bardzo źle świadczy o mławskiej instytucji MOPS, radnym miejskim z tamtego terenu, o zarządzie tego osiedla oraz o jego sąsiadach, którzy na pewno go znają i nic z tym nie robią.

cx
Gość

to pomóż zareaguj uratujmy tego chłopine

Ktoś...
Gość

Piszesz o nim, a więc go znasz, powinieneś zgłosić taki fakt do MOPS cz też do Stowarzyszenia Wspierania Społeczności Lokalnej „Bądźmy Razem” lub jakiegoś innego, a nie szukasz pomocy na łamach codziennika, czy to Cię przerasta „cx”? czekasz aż facet umrze z głodu lub z zimna? chcesz mieć go na sumieniu?

wpDiscuz