Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Dar z potrzeby serca. Zebrano ponad 1,5 tony żywności


img_20161126_143549W miniony weekend w mławskich marketach wolontariusze Stowarzyszenia Wspierania Społeczności Lokalnej „Bądźmy Razem”  zbierali żywność przekazywaną potem potrzebującym rodzinom. To coroczna akcja organizowana wraz z Bankiem Żywności w Ciechanowie. W tym roku hasłem zbiórki jest ” Dodaj świętom smaku”.


Wolontariusze to głównie uczniowie mławskich gimnazjów i szkół średnich, współpracujący z e stowarzyszeniem. 135 wolontariuszy wraz z opiekunami zbierała żywność w kilkunastu marketach w piątek i sobotę 25 – 26  listopada. Ogółem w zbiórce zebrano 1513 kg żywności. Wśród przekazywanych produktów przeważały towary o przedłużonym terminie przydatności do spożycia: mąka, cukier, olej, konserwy,  makarony,  słodycze.

– Dziękujemy   wszystkich ludziom o wielkim sercu, którzy chcieli podzielić się z innymi i   zaangażowali  się w akcję. Zebrane artykuły w postaci paczek trafią do osób i rodzin  najbardziej potrzebujących szczególnie do osób z niepełnosprawnością, samotnych, nieporadnych życiowo – organizatorzy są wdzięczni tym, którzy akcję wsparli.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
4 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
cx
cx
4 lata temu

na cegielni mieszka wiesiek r lat 60 plus nie ma prądu gazu opału nawet pieca ręty zapomogi nic niema wpadnijcie tam pomoc wskazana

Jarząbek
Jarząbek
4 lata temu
Reply to  cx

To bardzo źle świadczy o mławskiej instytucji MOPS, radnym miejskim z tamtego terenu, o zarządzie tego osiedla oraz o jego sąsiadach, którzy na pewno go znają i nic z tym nie robią.

cx
cx
4 lata temu
Reply to  Jarząbek

to pomóż zareaguj uratujmy tego chłopine

Ktoś...
Ktoś...
4 lata temu
Reply to  cx

Piszesz o nim, a więc go znasz, powinieneś zgłosić taki fakt do MOPS cz też do Stowarzyszenia Wspierania Społeczności Lokalnej „Bądźmy Razem” lub jakiegoś innego, a nie szukasz pomocy na łamach codziennika, czy to Cię przerasta „cx”? czekasz aż facet umrze z głodu lub z zimna? chcesz mieć go na sumieniu?

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x