Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Arkadiusz Niemirski w Wieczfni Kościelnej


dsc04823Znany autor książek dla dzieci, ale też i dla dorosłych, 29 listopada spotkał się z uczniami I klasy gimnazjum z Zespołu Szkół w Wieczfni Kościelnej. Tak jak to bywa na spotkaniach autorskich zaproszony gość najpierw opowiadał o sobie, dopiero potem o swojej twórczości.


Jan Maria Jackowski
Reklama

Arkadiusz Niemirski opowiedział młodzieży o swoich początkach kariery kabaretowej oraz o fascynacji muzyką rockową, a szczególnie brytyjskim zespołem Procol Harum . Było też o współpracy z magazynami muzycznymi jak Tylko Rock, Teraz Rock. Najważniejszą częścią spotkania było opowieść o wydanych książkach.

Arkadiusz Niemirski znany jest przede wszystkim jako autor kontynuujący cykl książek o przygodach Pana Samochodzika, w sumie wydał ich aż 16 tomów. W ostatnich latach pisze książki adresowane do dorosłych jak wydany w 2014 roku „Prowokator”, najnowszy, jeszcze świeży, tegoroczny tom to “Dziennik grzesznika”.

Na zakończenie spotkania młodzież dyskutowała i zadawała pytania. Była również możliwość zakupu książek autora i zdobycia autografu.

źródło: GMP w Wieczfni Kościelnej

oprac. JK

dsc04816 dsc04822 dsc04819

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x