Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Mariusz Dziubiński DariuszLampkowski kandydat do Rady Powiatu Mławskiego kandydat do Rady Miasta Mława wybory samorządowe 2018
Logo
Cezary Kądrzycki kandydat do Rady Miasta Mława
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Arkadiusz Niemirski w Wieczfni Kościelnej


dsc04823Znany autor książek dla dzieci, ale też i dla dorosłych, 29 listopada spotkał się z uczniami I klasy gimnazjum z Zespołu Szkół w Wieczfni Kościelnej. Tak jak to bywa na spotkaniach autorskich zaproszony gość najpierw opowiadał o sobie, dopiero potem o swojej twórczości.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Arkadiusz Niemirski opowiedział młodzieży o swoich początkach kariery kabaretowej oraz o fascynacji muzyką rockową, a szczególnie brytyjskim zespołem Procol Harum . Było też o współpracy z magazynami muzycznymi jak Tylko Rock, Teraz Rock. Najważniejszą częścią spotkania było opowieść o wydanych książkach.

Arkadiusz Niemirski znany jest przede wszystkim jako autor kontynuujący cykl książek o przygodach Pana Samochodzika, w sumie wydał ich aż 16 tomów. W ostatnich latach pisze książki adresowane do dorosłych jak wydany w 2014 roku „Prowokator”, najnowszy, jeszcze świeży, tegoroczny tom to “Dziennik grzesznika”.

Na zakończenie spotkania młodzież dyskutowała i zadawała pytania. Była również możliwość zakupu książek autora i zdobycia autografu.

źródło: GMP w Wieczfni Kościelnej

oprac. JK

dsc04816 dsc04822 dsc04819

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500