Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Arkadiusz Niemirski w Wieczfni Kościelnej


dsc04823Znany autor książek dla dzieci, ale też i dla dorosłych, 29 listopada spotkał się z uczniami I klasy gimnazjum z Zespołu Szkół w Wieczfni Kościelnej. Tak jak to bywa na spotkaniach autorskich zaproszony gość najpierw opowiadał o sobie, dopiero potem o swojej twórczości.

KSP Mława nabór

Arkadiusz Niemirski opowiedział młodzieży o swoich początkach kariery kabaretowej oraz o fascynacji muzyką rockową, a szczególnie brytyjskim zespołem Procol Harum . Było też o współpracy z magazynami muzycznymi jak Tylko Rock, Teraz Rock. Najważniejszą częścią spotkania było opowieść o wydanych książkach.

Arkadiusz Niemirski znany jest przede wszystkim jako autor kontynuujący cykl książek o przygodach Pana Samochodzika, w sumie wydał ich aż 16 tomów. W ostatnich latach pisze książki adresowane do dorosłych jak wydany w 2014 roku „Prowokator”, najnowszy, jeszcze świeży, tegoroczny tom to “Dziennik grzesznika”.

Na zakończenie spotkania młodzież dyskutowała i zadawała pytania. Była również możliwość zakupu książek autora i zdobycia autografu.

źródło: GMP w Wieczfni Kościelnej

oprac. JK

dsc04816 dsc04822 dsc04819

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz