Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Podczas sprzeczki użyła noża


slider-noz

fot. ilustracyjne


Dramatyczny finał miała awantura rodzinna w miejscowości Nowe Łączyno gmina Dzierzgowo. 34-letnia kobieta ugodziła nożem swojego męża, powodując ciężkie obrażenia, między innymi śledziony i opłucnej. Mężczyzna przebywa w mławskim szpitalu w stanie realnie zagrażającym jego życiu. Kobiecie grozi kara pozbawienia wolności od roku do lat 10.

– 26 listopada w miejscowości Nowe Łączyno 34-letnia kobieta pchnęła nożem w okolicę lędźwiową własnego męża powodując ciężkie obrażenia ciała. Kobiecie postawiony został zarzut z art. 156 §1 pkt 2 Kodeksu Karnego ( spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu w postaci choroby realnie zagrażającej życiu – red.) i ma ustanowiony dozór policji. Prawdopodobnym podłożem czynu była awantura domowa. Obecnie trwają dalsze czynności prokuratury i policji – informuje Prokurator Rejonowy Krzysztof Molenda.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
7 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
mała mi
mała mi
4 lata temu

Co dzieje się z tym światem?

Ptaszyniec Mławski
Ptaszyniec Mławski
4 lata temu

Poszło pewnie o 500+

kemoT
kemoT
4 lata temu

Albo o dopłaty bezpośrednie. Efekt braku zajęcia i oczekiwania na darmowe pieniądze.

rolnik
rolnik
4 lata temu
Reply to  kemoT

dopłaty to dla rolników darmowa kasa na fury domy

Jarząbek
Jarząbek
4 lata temu

Działała zapewne w obronie własnej.

Odp
Odp
4 lata temu
Reply to  Jarząbek

nie działała w obronie własnej, znęcała się fizycznie nad mężem od dawna…

ziuta
ziuta
4 lata temu
Reply to  Odp

Kochanek w glowie zawrocil to maz nie dobry

7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x