Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Harcerze lubią siatkówkę. Pod okiem Sharky’ego


slider-2Po raz drugi na obiekcie Mławskiej Hali Sportowej rozegrano mistrzostwa Chorągwi Mazowieckiej ZHP w siatkówce. Do rywalizacji przystąpiło ponad 140 zawodników z takich ośrodków jak Ciechanów, Żuromin, Olsztyn, Łódź, Bieżuń i Kętrzyn. Obecni byli także nasi reprezentanci.

KSP Mława nabór

Na dodatek nie ograniczyli się tylko do samego udziału. W kategorii żeńskiej na trzeciej pozycji finiszował zespół Sardynek Siatkówki. Ustąpił pola jedynie zespołom z powiatu żuromińskiego. Główne trofeum zgarnęły siatkarki z Bieżunia, na drugim miejscu ukończyły batalię zawodniczki z Semper Fidelis Żuromin.

Siatkówka w okręgu Żuromin to niezwykle popularna konkurencja. Potwierdziło się to w grupie open. Tytuł wicemistrzowski zgarnęli zawodnicy ze wspomnianego już wcześniej Semper Fidelis. Okazali się słabsi jedynie od konkurentów z Warmiaka Olsztyn. Na najniższym stopniu podium uplasowały się Rekiny Parkietu z Łodzi.

Pod okiem maskotki mistrzostw rekina Sharky’ego rozegrano także konkursy zręcznościowe. W zmaganiach siatkozaka najlepszy okazał się Cezary Jędrzejczak z Żuromina. Natomiast w siatkonodze główne trofeum trzeba było podzielić między dwie osoby. Sięgnęli po nie mławianie Maciej Skrobiński i Nataniel Żółtowski.

Dwudniową imprezę zakończył mecz pokazowy pomiędzy zwycięzcami grupy open a gośćmi Rekinów Siatkówki. Efektownych zagrań nie zabrakło, wynik miał drugorzędne znaczenie. Podobnie jak w przypadku całej imprezy najważniejsza była zabawa.

RS

« 1 z 3 »

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz