Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Oprawa obrazów grafik luster Mława duży wybór ram Mława galeria autorska Przemysław Zalweski sprzedaż obrazów na zamówienie
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Harcerze lubią siatkówkę. Pod okiem Sharky’ego


slider-2Po raz drugi na obiekcie Mławskiej Hali Sportowej rozegrano mistrzostwa Chorągwi Mazowieckiej ZHP w siatkówce. Do rywalizacji przystąpiło ponad 140 zawodników z takich ośrodków jak Ciechanów, Żuromin, Olsztyn, Łódź, Bieżuń i Kętrzyn. Obecni byli także nasi reprezentanci.Na dodatek nie ograniczyli się tylko do samego udziału. W kategorii żeńskiej na trzeciej pozycji finiszował zespół Sardynek Siatkówki. Ustąpił pola jedynie zespołom z powiatu żuromińskiego. Główne trofeum zgarnęły siatkarki z Bieżunia, na drugim miejscu ukończyły batalię zawodniczki z Semper Fidelis Żuromin.

Siatkówka w okręgu Żuromin to niezwykle popularna konkurencja. Potwierdziło się to w grupie open. Tytuł wicemistrzowski zgarnęli zawodnicy ze wspomnianego już wcześniej Semper Fidelis. Okazali się słabsi jedynie od konkurentów z Warmiaka Olsztyn. Na najniższym stopniu podium uplasowały się Rekiny Parkietu z Łodzi.

Pod okiem maskotki mistrzostw rekina Sharky’ego rozegrano także konkursy zręcznościowe. W zmaganiach siatkozaka najlepszy okazał się Cezary Jędrzejczak z Żuromina. Natomiast w siatkonodze główne trofeum trzeba było podzielić między dwie osoby. Sięgnęli po nie mławianie Maciej Skrobiński i Nataniel Żółtowski.

Dwudniową imprezę zakończył mecz pokazowy pomiędzy zwycięzcami grupy open a gośćmi Rekinów Siatkówki. Efektownych zagrań nie zabrakło, wynik miał drugorzędne znaczenie. Podobnie jak w przypadku całej imprezy najważniejsza była zabawa.

RS

« 1 z 3 »

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500