Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo
meblolux

Rada Gminy Wiśniewo znów w komplecie


slider25 listopada, na ostatniej sesji rady gminy  nowy radny-  Artur Ciesielski złożył ślubowanie i stał się już pełnoprawnym członkiem rady.

Zgodnie z treścią art. 23a ustawy o samorządzie gminnym  przewodniczącą rady treść odczytała ślubowania w brzmieniu:

„Wierny Konstytucji i prawu Rzeczypospolitej Polskiej, ślubuję uroczyście obowiązki radnego sprawować godnie, rzetelnie i uczciwie, mając na względzie dobro mojej gminy i jej mieszkańców.”

Radny Artur Ciesielski potwierdził ślubowanie słowami „Ślubuję. Tak mi dopomóż Bóg.””

Wybory stały się konieczne po tym, jak w lipcu br. Łukasz Tatuch, dotychczasowy radny gminy wybrany w wyborach samorządowych w roku 2014 złożył mandat radnego.  Do wyborów stanęło dwóch kandydatów Artur Ciesielski ( to właśnie z jego komitetu wyborczego wcześniej  radnym został Łukasz Tatuch) oraz Adrian Stryjec. 6 listopada rozstrzygnięte zostały wybory uzupełniające właśnie na korzyść Artura Ciesielskiego. Ustawowy skład rada gminy Wiśniewo liczy 15 radnych.

JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz