Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Stupszczanki ćwiczyły samoobronę


1W gminie Stupsk trwa projekt „Świadoma i Bezpieczna”. Drugie spotkanie z zaplanowanego na osiem spotkań cyklu zajęć poświęcone było technikom samoobrony.

KSP Mława nabór

Dwadzieścia dwie panie, pod czujnym okiem instruktora – Artura Możdżonka, ćwiczyły podstawowe chwyty i techniki obrony przed napastnikiem. „Świadome i bezpieczne” oprócz dawki wiedzy teoretycznej uczyły się jak zachować się w sytuacji – w tym wypadku – symulowanego zagrożenia i jakie chwyty zastosować, by obronić się przed różnymi rodzajami napaści.

Projekt w swoich założeniach ma zaktywizować kobiety z terenu Gminy Stupsk, zwiększyć ich poczucie bezpieczeństwa, nauczyć podstawowych zasad i metod reagowania w sytuacjach zagrożenia.  Kobiety nabędą lub podniosą swoją wiedzę z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej, dietetyki i prewencji kryminalnej.

źródło: UG Stupsk

oprac. JK

2 3

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz