Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Stupszczanki ćwiczyły samoobronę


1W gminie Stupsk trwa projekt „Świadoma i Bezpieczna”. Drugie spotkanie z zaplanowanego na osiem spotkań cyklu zajęć poświęcone było technikom samoobrony.


Dwadzieścia dwie panie, pod czujnym okiem instruktora – Artura Możdżonka, ćwiczyły podstawowe chwyty i techniki obrony przed napastnikiem. „Świadome i bezpieczne” oprócz dawki wiedzy teoretycznej uczyły się jak zachować się w sytuacji – w tym wypadku – symulowanego zagrożenia i jakie chwyty zastosować, by obronić się przed różnymi rodzajami napaści.

Projekt w swoich założeniach ma zaktywizować kobiety z terenu Gminy Stupsk, zwiększyć ich poczucie bezpieczeństwa, nauczyć podstawowych zasad i metod reagowania w sytuacjach zagrożenia.  Kobiety nabędą lub podniosą swoją wiedzę z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej, dietetyki i prewencji kryminalnej.

źródło: UG Stupsk

oprac. JK

2 3

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x