Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Oprawa obrazów grafik luster Mława duży wybór ram Mława galeria autorska Przemysław Zalweski sprzedaż obrazów na zamówienie
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Mistrz lepszy od wicemistrza. Popis Zielonego Miasta
Rozegrano pierwszą serię spotkań w ramach piątej edycji Dan-Bud Amatorskiej Ligi Futsalu. Nie brakowało zaciętych spotkań, jak i spektakularnych pogromów. Największego doświadczył debiutujący w rozgrywkach zespół EU LGC Mława.

W zderzeniu z bardziej doświadczonym Zielonym Miastem nie miał żadnych szans na triumf. Poległ aż 0:7, co i tak stanowi najniższy wymiar kary. Bramkarz Marek Mitowski obronił kilka uderzeń, ale skapitulował za sprawą celnych strzałów Wojciecha Gabryelskiego (2), Pawła Pszczółkowskiego (2), Michała Smolińskiego, Jakuba Danelczyka i Szymon Chmielewskiego.

Na drugim miejscu plasuje się Marco. Hattrick Zbigniewa Bukowskiego i dwa trafienia Krzysztofa Stępki pozwoliły się cieszyć z wysokiej wygranej nad Fantazją. Autorem honorowej bramki dla konkurentów okazał się Radosław Lipiński.

Inauguracyjna kolejka przyniosła mecz na szczycie. Mistrz z poprzedniej edycji Joker rywalizował z wicemistrzem – Oldboyami. Padło osiem goli, pięć z nich zdobyli obrońcy tytułu. Dla zwycięzców trafili Zbigniew Krystkiewicz (2), Dawid Barciński (2) i Sławomir Grablewski. Dla pokonanych strzelali Sławomir Gołębiewski i Jarosław Szmyt (2).

Debiutujący w imprezie strażacy okazali się lepsi od Sparty. Po dwa gole zanotowali Tomasz Maciejewski i Marcin Gajur, w ekipie rywali pocelował do bramki Daniel Kaczerski. Inny z pierwszoroczniaków czyli Easy Net stoczył niezwykle zacięty bój z Netterem. Ostatecznie przegrał, ale różnicą zaledwie jednego trafienia (4:5).

Druga kolejka zostanie rozegrana w czwartek 1 grudnia. Zmierzą się w niej  Netter z EU LGC, Marco ze Strażą Pożarną, Oldboye z Easy Net-em, Marco z Fantazją i Joker ze Spartą.

 I kolejka: Straż Pożarna – Sparta 4:1, Fantazja – Marco 1:5, Oldboy – Joker 3:5, Easy Net – Netter 4:5, Zielone Miasto – EU LGC Mława 7:0

bez-tytulu

RS

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500