Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Oprawa obrazów grafik luster Mława duży wybór ram Mława galeria autorska Przemysław Zalweski sprzedaż obrazów na zamówienie
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Uwaga na włamywaczy! Policja ostrzega


włam (3)Trwają czynności mławskiej policji w sprawie kradzieży z włamaniem, do których doszło w Mławie na ul. Działdowskiej oraz Długiej. Okres przedświąteczny to czas, w którym zwiększa się aktywność złodziei.Na ul. Działdowskiej, nieznany sprawca wybił szybę boczną w samochodzie marki Renault Megane, dostał się do komory silnika i ukradł akumulator. Do kradzieży doszło w nocy z 24 na 25 listopada.

Kolejnej nocy, na ul. Długiej w Mławie nieznani sprawcy, po wyważeniu drzwi,  włamali się do jednego z lokali usługowych, z którego ukradli dwa laptopy oraz inne przedmioty na szkodę mieszkańca pow. ciechanowskiego.

Okres przedświąteczny , to czas, w którym zwiększa się aktywność złodziei. Dlatego warto zwrócić baczniejszą uwagę na swoje mienie i zachować szczególną ostrożność. Gdy widzimy kogoś obcego, podejrzanie zachowującego się na klatce schodowej bloku, w piwnicy lub na parkingu, warto o tym powiadomić policję. Zwykłe pytanie: Kogo pan lub pani tu szuka ?, może skutecznie odstraszyć złodzieja z naszej okolicy. Wystarczy zatem zareagować – nie tylko jeśli chodzi o bezpieczeństwo naszego mienia, ale także własności sąsiada.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500