Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Uwaga na włamywaczy! Policja ostrzega


włam (3)Trwają czynności mławskiej policji w sprawie kradzieży z włamaniem, do których doszło w Mławie na ul. Działdowskiej oraz Długiej. Okres przedświąteczny to czas, w którym zwiększa się aktywność złodziei.

KSP Mława nabór

Na ul. Działdowskiej, nieznany sprawca wybił szybę boczną w samochodzie marki Renault Megane, dostał się do komory silnika i ukradł akumulator. Do kradzieży doszło w nocy z 24 na 25 listopada.

Kolejnej nocy, na ul. Długiej w Mławie nieznani sprawcy, po wyważeniu drzwi,  włamali się do jednego z lokali usługowych, z którego ukradli dwa laptopy oraz inne przedmioty na szkodę mieszkańca pow. ciechanowskiego.

Okres przedświąteczny , to czas, w którym zwiększa się aktywność złodziei. Dlatego warto zwrócić baczniejszą uwagę na swoje mienie i zachować szczególną ostrożność. Gdy widzimy kogoś obcego, podejrzanie zachowującego się na klatce schodowej bloku, w piwnicy lub na parkingu, warto o tym powiadomić policję. Zwykłe pytanie: Kogo pan lub pani tu szuka ?, może skutecznie odstraszyć złodzieja z naszej okolicy. Wystarczy zatem zareagować – nie tylko jeśli chodzi o bezpieczeństwo naszego mienia, ale także własności sąsiada.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz