Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Strzegowo. Spłonął Seat Cordoba


straz-okm-auto-5

fot. ilustracyjne


Wczoraj 25 listopada w Strzegowie na ul. 1-go Maja w płomieniach stanął samochód osobowy. Pożar powstał w komorze silnika.

– Zgłoszenie o pożarze otrzymaliśmy 25 listopada o godzinie 6:48. W miejscowości Strzegowo na ulicy 1 – go Maja, prawdopodobnie od zwarcia instalacji elektrycznej doszło do pożaru w komorze silnika pojazdu. Do działań gaśniczych zadysponowane zostały zastęp JRG Mława oraz OSP Strzegowo. Działania straży polegały na podaniu prądu piany na komorę silnika, aż do całkowitego ugaszenia pożaru. Straty oszacowano na 2 tys. zł, akcja trwał 1godz 12 min. – podaje bryg. Marek Augustynowicz rzecznik prasowy PSP Mława.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x