Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Mławscy kryminalni zlikwidowali hurtownię papierosów bez akcyzy


papierosy-hurt-4Mławscy kryminalni zlikwidowali hurtownię papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy.  Policjanci  znaleźli i zabezpieczyli ponad 34 tysiące paczek papierosów różnych marek. Nielegalny towar ukryty był w prywatnym domu na terenie Mławy.

KSP Mława nabór

Według wstępnej wyceny, wartość rynkowa ujawnionej kontrabandy to  ponad 440 tysięcy  złotych. Do zdarzenia doszło w czwartek, na jednym z osiedli prywatnych domów, niedaleko centym miasta. Policjanci zatrzymali 53- letnią mławiankę,  w której domu przechowywany był nielegalny tytoń w ilości hurtowej.  Postępowanie prowadzi referat do walki z przestępczością gospodarczą  KPP w Mławie. Kobiecie grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

źródło:Anna Pawłowska rzecznik prasowy KPP Mława

papierosy-hurt-3 papierosy-hurt-2 papierosy-hurt1

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Mławscy kryminalni zlikwidowali hurtownię papierosów bez akcyzy"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
ziutek
Gość

uuuu A komu to nie poszło?

wpDiscuz