Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Dre-Mar z głównym trofeum turnieju w Szreńsku


slider-siataNa hali w Szreńsku rozegrano turniej siatkówki o puchar prezesa Technokabla. Na starcie piątej edycji imprezy stanęło sześć drużyn. Zwycięsko z parogodzinnej rywalizacji wyszli reprezentanci Dre-Maru Żuromin.


Zawody zaczęli od przegranej ze Startem Lipowiec Kościelny. Gdyby przegrali także z mławskim Zawkrzem, mogliby co najwyżej zagrać o piąte miejsce. Dlatego w konfrontacji z podopiecznymi Szymona Zejera już nie kalkulowali. Zagrali dobry mecz, wygrana 2:0 otworzyła drzwi do finału.

W nim zmierzyli się z niepokonanym po fazie grupowej Technokablem. Decydujący pojedynek nie przyniósł większych emocji. Zespół z Żuromina dominował od pierwszej akcji, ostatecznie triumfując 2:0. W żadnym z dwóch rozegranych setów gospodarze nie potrafili przekroczyć granicy dwudziestu zdobytych punktów.

Organizatorzy nie zapomnieli o indywidualnych wyróżnieniach. Trzy zgarnęli zwycięzcy – Marcin Romanowski (najlepszy serwujący), Tomasz Tybulski (najlepszy atakujący) i Radosław Rochna (najlepszy gracz imprezy MVP). Ponadto  wyróżniono Krzysztofa Kalkowskiego (Technokabel najlepszy libero), Michała Kucię (Olsztyn, najlepszy środkowy), Damiana Bierdnika (Start, najlepszy rozgrywający) i Pawła Wardę (Technokabel, najlepszy przyjmujący).

Grupa A

Start – Zawkrze 1:2 (-19, 22, -13), Start – Dre-Mar 2:1 (16, -16, 15), Zawkrze – Dre-Mar 0:2 (-20, -22)

Końcowa kolejność: 1. Dre-Mar Żuromin 4 pkt., 2. Start Lipowiec Kościelny 3, 3. KS Zawkrze Mława 2

Grupa B

Technokabel – AGA Team 2:0 (19, 19), Technokabel – Olsztyn 2:1 (-26, 17, 7), AGA Team – Olsztyn 1:2 (21, -24, -8)

Końcowa kolejność: 1. Technokabel Szreńsk  pkt., 2. RDLP Olsztyn 3, 3. AGA Team 1

Mecz o V miejsce: AGA Team – Zawkrze Mława 0:2 (-17, -22)

Mecz o III miejsce: RDLP Olsztyn – Start Lipowiec Kościelny 2:1 (-15, 18, 15)

Finał: Technokabel – Dre-Mar 2:0 (15, 17)

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x