Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

„Biała wstążka” dziś na ulicach Mławy


biala-wstazkaW dniu 25 listopada 2016 r. rusza międzynarodowa kampania społeczna na rzecz eliminowania przemocy wobec kobiet. Organizatorem kampanii ,,Biała Wstążka” w Mławie jest Zespół Ośrodków Wsparcia ,  Komenda Powiatowa Policji w Mławie oraz Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Mławie.

KSP Mława nabór

Wzorem lat ubiegłych organizatorzy kampanii wraz z młodzieżą będą rozdawać symboliczne białe wstążki urzędnikom, pracownikom instytucji, dziennikarzom . Ponadto w tym dniu będą rozdawane informatory na temat przemocy w rodzinie z wykazem miejsc , gdzie osoby dotknięte przemocą mogą znaleźć wsparcie i pomoc.

źródło: MOPS Mława

oprac. red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz