Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

„Biała wstążka” dziś na ulicach Mławy


biala-wstazkaW dniu 25 listopada 2016 r. rusza międzynarodowa kampania społeczna na rzecz eliminowania przemocy wobec kobiet. Organizatorem kampanii ,,Biała Wstążka” w Mławie jest Zespół Ośrodków Wsparcia ,  Komenda Powiatowa Policji w Mławie oraz Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Mławie.


Wzorem lat ubiegłych organizatorzy kampanii wraz z młodzieżą będą rozdawać symboliczne białe wstążki urzędnikom, pracownikom instytucji, dziennikarzom . Ponadto w tym dniu będą rozdawane informatory na temat przemocy w rodzinie z wykazem miejsc , gdzie osoby dotknięte przemocą mogą znaleźć wsparcie i pomoc.

źródło: MOPS Mława

oprac. red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x