Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Rekiny Siatkówki zagrają w Mławie


rekiny126-27 listopada 2016 roku odbędą się II Mistrzostwa Chorągwi Mazowieckiej ZHP w Halowej Piłce Siatkowej „REKINY SIATKÓWKI” w Mławie.


Zawody organizowane przez Hufiec ZHP Mława, rozegrane zostaną w Mławskiej Hali Sportowej. W tegorocznej edycji wezmą udział harcerze m.in. z Żuromina, Ciechanowa, Łodzi, Olsztyna oraz Kętrzyna. Hufiec ZHP Mława będą reprezentowały drużyny: w kategorii OPEN –zespół o nazwie Rekiny Siatkówki oraz w kategorii ŻEŃSKIEJ – Sardynki Siatkówki.

W tym roku zostały przygotowane turnieje nocne. Wśród nich cieszący się dużym zainteresowaniem siatkokozak oraz gra w siatkonogę. Imprezę uświetni wizyta popularnej maskotki – Sharkiego.

Współorganizatorem kolejnej edycji Mistrzostw jest Mławska Hala Sportowa.

Zapraszamy do wspólnego dopingu i świetnej zabawy w harcerskiej atmosferze – Komendant Mistrzostw  phm. Tomasz Wiśniewski.

Program wydarzenia

26.11 (SOBOTA)

10:00 Inauguracja Mistrzostw (MHS)
10:10Losowanie grup
10:30 Mecze grupowe
16:00 Ćwierćfinały

17:00 Półfinały
21:00 Gry dodatkowe

27.11 (NIEDZIELA) 

9:00 Mecz o trzecie miejsce
11:00 Mecz finałowy
13:00 Mecz pokazowy
14:30 Zakończenie Mistrzostw

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x