Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Ogólnopolska zbiórka żywności ” Dodaj świętom smaku” także w Mławie


foto-mops-4W najbliższy weekend w mławskich marketach wolontariusze Stowarzyszenia Wspierania Społeczności Lokalnej „Bądźmy Razem” będą zbierać żywność przekazywaną potem potrzebującym rodzinom. To coroczna akcja organizowana wraz z Bankiem Żywności w Ciechanowie. W tym roku hasłem zbiórki jest ” Dodaj świętom smaku”.

KSP Mława nabór

Żywność będzie zbierana przez wolontariuszy w dniach 25 i 26 listopada 2016 w godzinach:

piątek  od 12;00  do  19: 30,  sobota 09:00 do 17:00   w następujących  sklepach w Mławie :

Lidl, Kaufland, Biedronka przy Os.Ks. Mazowieckich, Biedronka przy Os.Młodych, Biedronka przy ul. Grzebskiego, Carrefour ul. Targowa, Tesko.

 Podczas zakupów w sklepie spożywczym możemy kupić kilka produktów więcej i  przekazać wolontariuszom Banku Żywności. Zachęcamy wszystkich ludzi o wielkim sercu do zaangażowania się w akcję.  Zebrane artykuły w postaci paczek trafią do osób i rodzin  najbardziej potrzebujących.

źródło: Stowarzyszenie „Bądźmy razem”

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz