Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Konkurs „Odblaskowa szkoła” po raz czwarty


ogp-017Od połowy listopada br., ruszyła IV edycja akcji „Odblaskowa Szkoła – czyli mali bohaterowie na odblaskowej misji ” . Przed uczestnikami kolejne wyzwanie – jedna  Misja Specjalna pod hasłem: „Odblaskowy Patrol”.


Dotychczasowe, trzy edycja konkursu „Odblaskowa Szkoła” z udziałem uczniów szkół podstawowych powiatu mławskiego,  spotkały się z dużym uznaniem i zainteresowaniem a Wielkie Finały akcji były prawdziwym świętem profilaktyki. Dzięki zaangażowaniu uczniów , nauczycieli oraz lokalnego samorządu,  odblaskowa akcja stała się znana na terenie Mazowsza i stawiana jako przykład działań profilaktycznych.

Projekt „Odblaskowa Szkoła” ma na celu promowanie noszenia elementów odblaskowych przez najmłodszych pieszych – uczniów szkół podstawowych z terenu powiatu mławskiego oraz  promowanie bezpiecznych zachowań  i świadomego stosowania zasad bezpieczeństwa w ruchu  pieszych. IV  EDYCJA odbędzie się w zupełnie nowej odsłonie. Tym razem organizatorzy stawiają na pomysłowość i zaangażowanie dzieci – bohaterów akcji, które będą same wymyślały zadania specjalne dla siebie.  Zadania mają na celu promowanie zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz używania elementów odblaskowych. Do udziału w konkursie organizatorzy zaprosili kilkuosobowe drużyny,   które wspólnie wykonywać będą zadania w ramach ODBLASKOWEGO PATROLU.  Wykonane zadania dokumentowane będą  RAPORTAMI Z AKCJI. Im  więcej pomysłowych akcji oraz przesłanych raportów, tym większa szansa na wygraną i wywalczenie  dla szkoły zaszczytnego tytułu : ODBLASKOWA SZKOŁA.

Konkurs potrwa do 15 maja 2017 roku. Regulamin konkursu dostępny jest na stronie internetowej Komendy Powiatowej Policji w Mławie. Organizatorem konkursu jest Starosta Mławski, Burmistrz Miasta Mława oraz Komendant Powiatowy Policji w Mławie. Konkursowi patronuje Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Ciechanowie.

źródło i foto: KPP Mława

ogp-101 ogp-055

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x