Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Brawo! Dziewczyny nie przeszły obojętnie


00722 listopada około godziny 18 – tej, a więc tego samego dnia, w którym w godzinach porannych znaleziono przy Alei Marszałkowskiej zmarłego z wychłodzenia mężczyznę, dwie młode dziewczyny nie przeszły obojętnie wobec leżącej na chodniku, w samym centrum miasta osoby.

KSP Mława nabór

Wart pochwały jest przykład wrażliwości, z jaką dwie młode dziewczyny zajęły się leżącym na chodniku niedaleko ratusza mężczyzną. Pomimo, że jak można podejrzewać, był on pod wpływem alkoholu, przechodzące chodnikiem dziewczyny zatrzymały się i wezwały pogotowie.Czy stan w jakim znajdował się mężczyzna zagrażał jego zdrowiu czy życiu nie wiadomo, co by się stało, gdyby tak przeleżał całą noc – też nie wiadomo, ale zawsze lepiej żeby sytuację sprawdziły odpowiednie służby. Postawa tych młodych osób warta jest odnotowania, tym bardziej że leżącym na chodniku mężczyzną nie zainteresowała się żadna z wcześniej przechodzących i przejeżdżających obok niego osób.

red.

013 018

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

17 - liczba komentarzy w artykule "Brawo! Dziewczyny nie przeszły obojętnie"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
ZNIESMACZONA
Gość

Komedia. Ja całkiem nie dawno miałam podobną sytuację…. Podotowie nie mogło wysłać karetki bo na dany czas nie mieli ich na miejscu a na POLICJĘ MŁAWSKĄ trzeba chyba czekać godzinami. Po 20 min. w mrożny dzień uszłyszałam odpo. : ” A Pani stała 20 min. My mieliśmy ważniejszą interwencję u osobu „TRZEŻWEJ”. Czyli mam rozumieć że jesteś pod wpływem alkoholu, jest mróż możesz „umierać”. Super Brawo MŁAWSKA POLICJA

Rumcajs
Gość

Tytuł filmiku na YouTube:
Bezprawie strazy miejskiej w Sopocie 2016
Drugi, równie ciekawy:
STRAŻ MIEJSKA KATUJE UCZNIA TECHNIKUM ZA TO ŻE PALIŁ PAPIEROSA!
Jest jeszcze wiele innych przykładów, czego dopuszczają się ci niby stróże prawa, którym wydaje się, że ich prawo nie obowiązuje.

Rumcajs
Gość

STRAŻ MIEJSKA do LIKWIDACJI.
To co się ogląda na you tubie – te różne chamskie ich działania przekraczają wszelkie normy etyczne, do naboru na strażnika SM chyba nie ma odpowiedniego sita przesiewowego, tam dostają się do pracy ludzie, którzy NIGDY nie dostaliby się do policji, to są matoły, które swoim zachowaniem przypominają zachowania brygad ZOMO z czasów PRL.
Wystarczy obejrzeć filmik z Sopotu jak zachowali się wobec chłopaków, którzy sprzedawali balony napełnione helem – to jest po prostu SKANDAL.
Jeszcze raz powtarzam: zlikwidować te bandy nierobów i agresorów, którzy prawdopodobnie nie przechodzą żadnych testów i badań psychologicznych

ramzes
Gość

O czym tu mowa? Strażnicy nawet nie widzieli kto rozwalił skrzynkę dosłownie pod kamerą to jak od nich wymagać żeby widzieli co się dzieje ileś tam metrów od kamery?

kris
Gość

Oczywiście !gdzie do husteczki jest monitoring !!! Widza to co chcą !!! Praca jak każda wiec sie opierdzielali .

wpDiscuz