Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Zderzenie na ulicy Olsztyńskiej


1-321 listopada  około godziny 17:30 na ulicy Olsztyńskiej doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych – Audi 80 i Skody Fabia. Poszkodowane zostały dwie osoby – kobieta i dziecko, którzy trafili do mławskiego szpitala.


– Zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów na ulicy Olsztyńskiej wpłynęło 21 listopada o godzinie 17:46. Do zdarzenia zadysponowane zostały dwa zastępy JRG Mława. Pomocy medycznej dwóm osobom poszkodowanym, kobiecie i dziecku udzielił zespół ratownictwa medycznego, który przewiózł te osoby do szpitala. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia –  podaje oficer dyżurny PSP Mława.

red.

1-1 1-2

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x