Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Miss World Poland 2016 Kaja Klimkiewicz wśród młodzieży z ZS nr 4


sliderTegoroczna Miss World Poland 2016, pochodząca z pobliskiego Glinojecka Kaja Klimkiewicz odwiedziła Mławę. Stało się tak na skutek wieloletniej współpracy tegorocznej Miss z Pawłem Stawińskim, muzykiem, pianistą, wokalistą  i nauczycielem języka angielskiego właśnie w Zespole Szkół nr 4 w Mławie.


Na widowni sali koncertowej Państwowej szkoły Muzycznej zasiedli przede wszystkim uczniowie mławskiego ekonomika, do których adresowane było to spotkanie. Rozpoczęła je piosenką „Tak to ja” Pola Stawińska córka Pawła Stawińskiego, zapowiadająca niejako wyjątkowego w Mławie gościa. Zanim jednak Kaja Klimkiewicz pojawiła się na scenie w tematykę spotkania ze światem piękna wprowadziła słuchaczy zapowiedź dyrektora szkoły Stanisława Matyjasika, zachęcająca do stawiania sobie celów i ich osiągania oraz przygotowana przez uczniów prezentacja multimedialna zatytułowana „Piękno na przestrzeni wieków”. Kim jest nowa Miss Polski opowiedziały wyświetlone po prezentacji multimedialnej filmy i dopiero wtedy na scenie pojawiła się Kaja Klimkiewicz.

Miss World Poland 2016 odpowiadała na pytania zadawane przez prowadzących spotkanie, ale również na pytania zadawane z sali. Miss odpowiadała, jak zmieniło się jej życie, jaka jest recepta na nienaganną figurę, w jakim stroju chodzi na co dzień. Widownię interesowały między innymi podróże i odwiedzane miejsca, życiowe autorytety, jak radzi sobie ze stresem.

Chwilą odpoczynku od pytań zadawanych z sali był ekspresyjny pokaz tańca w wykonaniu tancerzy Mławskiego Centrum Tańca.

Kaja Klimkiewicz przy akompaniamencie Pawła Stawińskiego zaśpiewała jeszcze dla zebranych dwie piosenki i spotkanie zakończyło się sesją zdjęciową z Miss World Poland 2016.

JK

Kaja Klimkiewicz na 19 lat i pochodzi z Glinojecka. Jest tegoroczną maturzystką. W dniu 18 grudnia 2016 r. będzie reprezentować Polskę w konkursie piękności Miss World, który odbędzie się w Waszyngtonie. Honorowy patronat nad wydarzeniem wyboru Miss Świata 2016 objął Prezydent Stanów Zjednoczonych. W konkursie Kaja zaśpiewa piosenkę, do której przygotowuje się pod okiem Pawła Stawińskiego, który jest jednocześnie twórcą podkładu muzycznego, do którego zaśpiewa Kaja.

Kaja Klimkiewicz interesuje się jazdą konną, jest instruktorem jeździectwa. Oprócz tego gra w siatkówkę w reprezentacji szkoły, ma patent żeglarski, a także jest członkiem Ochotniczej Straży Pożarnej w Glinojecku. Jej pasją są też taniec i śpiew, niedawno zaśpiewała gościnnie w programie „Pytanie na śniadanie” – https://pytanienasniadanie.tvp.pl/27320603/kaja-klimkiewicz-najbardziej-rozspiewana-polska-miss, a swój talent wokalny zaprezentuje także podczas finału Miss World. Modelka angażuje się także w wiele akcji charytatywnych.

W dniu 14 listopada telewizja TVN w programie „Dzień dobry TVN” wyemitowała reportaż z o osobie Miss Word Poland. W reportażu tym pokazana była osoba naszego mławianina. Pan Paweł udzielał wywiadu, wypowiadając się o Kai. Pokazane także zostały fragmenty zajęć muzycznych, prowadzonych przez Pawła Stawińskiego wraz ze wspólnym występem artystycznym – http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/wszechstronna-miss-polski,217166.html.

« 1 z 2 »
Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x