Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Katolicka Szkoła Podstawowa w Mławie

Konkurs „Świąteczna Kartka od Burmistrza 2016” rozstrzygnięty


6ee3efd7ae2261576394565e478dd4e8Rozstrzygnięty został konkurs na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową pod nazwą „Świąteczna Kartka od Burmistrza”. Spośród 135 prac, które wpłynęły na konkurs Komisja wybrała 9 do druku z życzeniami od Burmistrza Miasta Mława oraz Przewodniczącego Rady Miasta Mława oraz 25 prac nagrodziła wyróżnieniem. Gratulujemy!
Komisja Konkursowa powołana Zarządzeniem Burmistrza Miasta Mława Nr 138/2016 Burmistrza Miasta Mława z dnia 29.09.2016 r. w sprawie wprowadzenia do realizacji regulaminu konkursu pod nazwą „Świąteczna kartka od Burmistrza” w składzie Joanna Rodowicz – Instruktor Miejskiego Domu Kultury, Maria Świtoń – Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej im. B. Prusa, Anna Baran – Instruktor Miejskiego Domu Kultury, Agnieszka Puzio Dębska – pracownik Urzędu Miasta Mława na posiedzeniu w dniu 16 listopada 2016 r. dokonała następującego podziału nagród:

Nagrody główne równorzędne otrzymują:

Słoneczne ogrody Mława

Dzieci w wieku przedszkolnym:

Maurycy Chrzczon, 5 lat, Zespół Placówek Oświatowych nr 3, Miejskie Przedszkole Samorządowe Nr 3, opiekun – Marzena Wysocka

Tomasz Osiecki, 5 lat, Zespół Placówek Oświatowych nr 1, Miejskie Przedszkole Samorządowe nr 1 im. M. Konopnickiej, opiekunowie – Małgorzata Bratuszewska, Urszula Smolińska

Uczniowie szkól podstawowych klas I-III

Zuzanna Jakubiak, klasa II d, Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. K. Makuszyńskiego, opiekun – Joanna Bober

Zuzanna Subocz, klasa II g, Zespół Placówek Oświatowych nr 3, Szkoła Podstawowa nr 7 im. Z. Morawskiej, opiekun – Marta Włodarska

Uczniowie szkól podstawowych klas IV-VI

Sylwia Modzelewska, klasa IV a, Zespół Placówek Oświatowych nr 3, Szkoła Podstawowa nr 7 im. Z. Morawskiej, opiekun – Anna Szymańska

Amadeusz Lewandowski, klasa VI a, Zespół Placówek Oświatowych nr 3, Szkoła Podstawowa nr 7 im. Z. Morawskiej, opiekun – Anna Szymańska

Inka Łachut, klasa VI , Zespół Placówek Oświatowych nr 3, Szkoła Podstawowa nr 7 im. Z. Morawskiej, opiekun – Anna Szymańska

Uczniowie gimnazjów

Zuzanna Burakowska, Gimnazjum nr 1 im. M. Kopernika, kl. I c, opiekun – Renata Śniegucka

Lena Zasina, Gimnazjum nr 2 im. dra J. Ostaszewskiego, kl. II, opiekun – Iwona Cieślińska

Nagrodą w konkursie jest druk kartki z życzeniami od Burmistrza Miasta Mława oraz Przewodniczącego Rady Miasta Mława oraz rozesłanie do zaprzyjaźnionych i współpracujących z Mławą miast, instytucji, firm, osób w Polsce, Europie, na świecie.

Ze względu na wysoki poziom prezentowanych kartek, Komisja Konkursowa postanowiła zwiększyć ilość nagrodzonych uczestników i wyróżnić prace, dla których zostaną ufundowane nagrody rzeczowe.

Są to osoby:

Zosia Bratuszewska, grupa 4 latki „Pszczółki”, Zespół Placówek Oświatowych nr 1, Miejskie Przedszkole Samorządowe Nr 1 im. M. Konopnickiej, opiekunowie – Dorot Prorok, Jolanta Witkowska

Oliwia Płuciennik, grupa 5 latki „Orzeszki”, Zespół Placówek Oświatowych nr 1, Miejskie Przedszkole Samorządowe Nr 1 im. M. Konopnickiej, opiekunowie – Małgorzata Bratuszewska, Urszula Smolińska

Patrycja Tadrzyńska, grupa 5 latki, Zespół Placówek Oświatowych nr 1, Miejskie Przedszkole Samorządowe Nr 1 im. M. Konopnickiej, opiekunowie – Katarzyna Kolczyńska, Jolanta Przywitowska,

Aleksander Przywitowski, grupa 4 latki „Pszczółki”, Zespół Placówek Oświatowych nr 1, Miejskie Przedszkole Samorządowe Nr 1 im. M. Konopnickiej, opiekunowie – Dorot Prorok, Jolanta Witkowska

Krzysztof Przeczewski, Zespół Placówek Oświatowych nr 2, Miejskie Przedszkole Samorządowe Nr 2, grupa 9 „Kubusie Puchatki”, opiekunowie – Dorota Koźlakiewicz, Małgorzata Piekacz

Pola Stawińska, Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. K. Makuszyńskiego Maciej Goszczycki, klasa III g, Zespół Placówek Oświatowych nr 3, Szkoła Podstawowa nr 7 im. Z. Morawskiej

Iga Zygnerska, klasa III d, Zespół Placówek Oświatowych nr 2, Szkoła Podstawowa nr 4 im. H. Rudnickiej

Gabriela Libudzka, klasa III b, Zespół Placówek Oświatowych nr 1, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Hugona Kołłątaja, opiekun – Dorota Końpa

Franciszek Kucki, klasa II d, Zespół Placówek Oświatowych nr 3, Szkoła Podstawowa nr 7 im. Z. Morawskiej, opiekun – Dorota Dalka

Aleksander Szczepański, klasa II e, Zespół Placówek Oświatowych nr 3, Szkoła Podstawowa nr 7 im. Z. Morawskiej, opiekun – Bożena Szczepańska

Zuzanna Deręgowska, klasa II c, Zespół Placówek Oświatowych nr 2, Szkoła Podstawowa nr 4 im. H. Rudnickiej, opiekunowie – Grażyna Tokarska, Magdalena Iwańska

Zuzanna Tarnowska, klasa I b, Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. K. Makuszyńskiego, opiekun – Małgorzata Kwilman

Roksana Grześ, klasa III b, Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. K. Makuszyńskiego

Kinga Dwurznik, klasa VI b, Zespół Placówek Oświatowych nr 3, Szkoła Podstawowa nr 7 im. Z. Morawskiej, opiekun – Anna Szymańska

Zuzanna Falkowska, klasa VI b, Zespół Placówek Oświatowych nr 3, Szkoła Podstawowa nr 7 im. Z. Morawskiej, opiekun – Anna Szymańska

Nicole Raimondi, klasa IV a, Zespół Placówek Oświatowych nr 3, Szkoła Podstawowa nr 7 im. Z. Morawskiej, kl. Id, opiekun – Anna Szymańska

Michał Ragus, klasa VI b, Zespół Placówek Oświatowych nr 3, Szkoła Podstawowa nr 7 im. Z. Morawskiej, opiekun – Anna Szymańska

Adam Witkowski, klasa IV b, Zespół Placówek Oświatowych nr 1, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Hugona Kołłątaja, opiekun – Janina Lampkowska

Amelia Roczeń, klasa V c, Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. K. Makuszyńskiego, opiekun – Ilona Nawrocka

Maja Harzyńska, klasa VI, Zespół Placówek Oświatowych nr 2, Szkoła Podstawowa nr 4 im. H. Rudnickiej, kl. V, opiekun – Iwona Cieślińska

Olga Grzegorczyk, klasa I, Gimnazjum nr 1 im. M. Kopernika, opiekun – Renata Śniegucka

Oliwia Lubiejewska, klasa III a, Gimnazjum nr 1 im. M. Kopernika, opiekun – Renata Śniegucka

Gimnazjum nr 1 im. M. Kopernika, opiekun – Renata Śniegucka

Wiktoria Krużmanowska, Gimnazjum nr 2 im. dra J. Ostaszewskiego, kl. II, opiekun – Iwona Cieślińska

W Mikołajki, 6 grudnia (wtorek) o godz. 16.00 odbędzie się wręczenie nagród zwycięzcom oraz wyróżnionym osobom.

źródło: UMM

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500