Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Kęczewo. Uderzył skodą w drzewo


keczewo-4Aż pięć zastępów straży pożarnej wyruszyło do zdarzenia drogowego niedaleko Kęczewa gm. Lipowiec Kościelny. Stało się tak na skutek mało precyzyjnego określenia miejsca wypadku w zgłoszeniu, z którego wynikało, że miał on miejsce na pograniczu powiatów mławskiego i działdowskiego.

KSP Mława nabór

– Zgłoszenie o zdarzeniu otrzymaliśmy 21 listopada o godzinie 07:35. Do działań ratowniczych zostały zadysponowane dwa zastępy JRG Mława, zastęp OSP Lipowiec Kościelny oraz dwa zastępy straży z powiatu działdowskiego. Ostatecznie okazało się, że zdarzenie miało miejsce niedaleko miejscowości Kęczewo, gdzie Skoda Fabia wypadła z drogi i uderzyła w drzewo. W wyniku tego zdarzenia poszkodowany został kierowca auta, któremu pomocy medycznej udzielił zespół ratownictwa medycznego. Ostatecznie poszkodowany został przetransportowany do szpitala. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia – podaje oficer dyżurny PSP Mława.

red.

keczewo-3keczewo-1

 

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz