Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Kęczewo. Uderzył skodą w drzewo


keczewo-4Aż pięć zastępów straży pożarnej wyruszyło do zdarzenia drogowego niedaleko Kęczewa gm. Lipowiec Kościelny. Stało się tak na skutek mało precyzyjnego określenia miejsca wypadku w zgłoszeniu, z którego wynikało, że miał on miejsce na pograniczu powiatów mławskiego i działdowskiego.


– Zgłoszenie o zdarzeniu otrzymaliśmy 21 listopada o godzinie 07:35. Do działań ratowniczych zostały zadysponowane dwa zastępy JRG Mława, zastęp OSP Lipowiec Kościelny oraz dwa zastępy straży z powiatu działdowskiego. Ostatecznie okazało się, że zdarzenie miało miejsce niedaleko miejscowości Kęczewo, gdzie Skoda Fabia wypadła z drogi i uderzyła w drzewo. W wyniku tego zdarzenia poszkodowany został kierowca auta, któremu pomocy medycznej udzielił zespół ratownictwa medycznego. Ostatecznie poszkodowany został przetransportowany do szpitala. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia – podaje oficer dyżurny PSP Mława.

red.

keczewo-3keczewo-1

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x