Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Pijani kierowcy w Bogurzynie i Zgliczynie Glinkach


policja-kogut-1W miniony weekend policja zatrzymała dwóch nietrzeźwych kierowców. Niechlubny rekordzista to mieszkaniec powiatu żuromińskiego zatrzymany w Zgliczynie Glinkach, który miał w organizmie ponad 3,5 promila alkoholu.


20.11.2016 r., godz. 16:30, Bogurzyn. Patrol policji zatrzymał nietrzeźwego kierującego samochodem marki Honda CR-V. Mirosław D. lat 53, mieszkaniec pow. mławskiego, zjeżdżał na przeciwległy pas ruchu, powodując bezpośrednie zagrożenie  bezpieczeństwa ruchu drogowego a następnie uderzył w krawężnik w miejscowości Bogurzyn. Jak się okazało, kierowca hondy miał  w organizmie  ponad 1,60  promila alkoholu. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

19.11.2019 r. godz. 19:25, Zgliczyn Glinki, gm. Radzanów. Patrol policji  z posterunku w Szreńsku zatrzymał nietrzeźwego rekordzistę,  kierującego samochodem marki Peugeot 106. Zbigniew M. lat 41, zam. pow. żuromiński, w organizmie miał ponad 3, 50 promila alkoholu. Postępowanie prowadzi PP w Szreńsku.

źródło:KPP Mława

oprac. JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x