Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Marcin Burchacki kandydat na burmistrza Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
Cezary Kądrzycki kandydat do Rady Miasta Mława
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Pijani kierowcy w Bogurzynie i Zgliczynie Glinkach


policja-kogut-1W miniony weekend policja zatrzymała dwóch nietrzeźwych kierowców. Niechlubny rekordzista to mieszkaniec powiatu żuromińskiego zatrzymany w Zgliczynie Glinkach, który miał w organizmie ponad 3,5 promila alkoholu.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

20.11.2016 r., godz. 16:30, Bogurzyn. Patrol policji zatrzymał nietrzeźwego kierującego samochodem marki Honda CR-V. Mirosław D. lat 53, mieszkaniec pow. mławskiego, zjeżdżał na przeciwległy pas ruchu, powodując bezpośrednie zagrożenie  bezpieczeństwa ruchu drogowego a następnie uderzył w krawężnik w miejscowości Bogurzyn. Jak się okazało, kierowca hondy miał  w organizmie  ponad 1,60  promila alkoholu. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

19.11.2019 r. godz. 19:25, Zgliczyn Glinki, gm. Radzanów. Patrol policji  z posterunku w Szreńsku zatrzymał nietrzeźwego rekordzistę,  kierującego samochodem marki Peugeot 106. Zbigniew M. lat 41, zam. pow. żuromiński, w organizmie miał ponad 3, 50 promila alkoholu. Postępowanie prowadzi PP w Szreńsku.

źródło:KPP Mława

oprac. JK

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500