Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Pijani kierowcy w Bogurzynie i Zgliczynie Glinkach


policja-kogut-1W miniony weekend policja zatrzymała dwóch nietrzeźwych kierowców. Niechlubny rekordzista to mieszkaniec powiatu żuromińskiego zatrzymany w Zgliczynie Glinkach, który miał w organizmie ponad 3,5 promila alkoholu.

KSP Mława nabór

20.11.2016 r., godz. 16:30, Bogurzyn. Patrol policji zatrzymał nietrzeźwego kierującego samochodem marki Honda CR-V. Mirosław D. lat 53, mieszkaniec pow. mławskiego, zjeżdżał na przeciwległy pas ruchu, powodując bezpośrednie zagrożenie  bezpieczeństwa ruchu drogowego a następnie uderzył w krawężnik w miejscowości Bogurzyn. Jak się okazało, kierowca hondy miał  w organizmie  ponad 1,60  promila alkoholu. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

19.11.2019 r. godz. 19:25, Zgliczyn Glinki, gm. Radzanów. Patrol policji  z posterunku w Szreńsku zatrzymał nietrzeźwego rekordzistę,  kierującego samochodem marki Peugeot 106. Zbigniew M. lat 41, zam. pow. żuromiński, w organizmie miał ponad 3, 50 promila alkoholu. Postępowanie prowadzi PP w Szreńsku.

źródło:KPP Mława

oprac. JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz