Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Nowy kalendarz Związku Twórców Ziemi Zawkrzeńskiej


sliderW piątek 18 listopada Związek Twórców Ziemi Zawkrzeńskiej promował nowo wydany  kalendarz „MŁAWA W CZTERECH PORACH ROKU”. Fotografie do kalendarza przedstawiające Mławę wykonali: Robert Bartosewicz, Celina Błaszczyk, Danuta Gastołek, Dariusz Tadrzyński i Zbigniew Wawrzyński. Promocji kalendarza towarzyszyła wystawa prac fotograficznych, wcześniej już prezentowanych na wystawach czasowych, które można było oglądać w galerii FOYER  Miejskiego Domu Kultury.

KSP Mława nabór

Przy okazji tego spotkania o działaniach ZTZZ opowiedział prezes Zwiąku Wiesław Kiwit oraz Artur Dębski.

Mławski Związek Twórców Ziemi Zawkrzeńskiej stara się łączyć różne dziedziny sztuki. W kalendarzu oprócz fotografii przedstawiających Mławę zaprezentowane zostały wiersze: Anny Humięckiej, Jerzego Gawlikowskiego, Dariusza Tadrzyńskiego, Artura Dębskiego, Haliny Wylot, Beaty Sobieraj, Bronisławy Stachuli, Krystyny Machałowskiej, Marka Lisińskiego, Teresy Dwórznik-Romańskiej oraz już nieżyjących poetów: Janusza Dylewskiego, Jadwigi Szymkowicz i Marii Barbary Artowicz.

Szczególne podziękowania odebrali na spotkaniu promocyjnym przedstawiciele firm, sponsorujących wydanie kalendarza.

JK

Fot.: własne i MDK Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz