Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery Mława
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Nowy kalendarz Związku Twórców Ziemi Zawkrzeńskiej


sliderW piątek 18 listopada Związek Twórców Ziemi Zawkrzeńskiej promował nowo wydany  kalendarz „MŁAWA W CZTERECH PORACH ROKU”. Fotografie do kalendarza przedstawiające Mławę wykonali: Robert Bartosewicz, Celina Błaszczyk, Danuta Gastołek, Dariusz Tadrzyński i Zbigniew Wawrzyński. Promocji kalendarza towarzyszyła wystawa prac fotograficznych, wcześniej już prezentowanych na wystawach czasowych, które można było oglądać w galerii FOYER  Miejskiego Domu Kultury.Przy okazji tego spotkania o działaniach ZTZZ opowiedział prezes Zwiąku Wiesław Kiwit oraz Artur Dębski.

Mławski Związek Twórców Ziemi Zawkrzeńskiej stara się łączyć różne dziedziny sztuki. W kalendarzu oprócz fotografii przedstawiających Mławę zaprezentowane zostały wiersze: Anny Humięckiej, Jerzego Gawlikowskiego, Dariusza Tadrzyńskiego, Artura Dębskiego, Haliny Wylot, Beaty Sobieraj, Bronisławy Stachuli, Krystyny Machałowskiej, Marka Lisińskiego, Teresy Dwórznik-Romańskiej oraz już nieżyjących poetów: Janusza Dylewskiego, Jadwigi Szymkowicz i Marii Barbary Artowicz.

Szczególne podziękowania odebrali na spotkaniu promocyjnym przedstawiciele firm, sponsorujących wydanie kalendarza.

JK

Fot.: własne i MDK Mława

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500