Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Kuklin. BMW uderzyło w drzewo


kuklin-2W sobotę 19 listopada wieczorem kierowca BMW na drodze pomiędzy Kuklinem a Dk nr 7 stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo.

KSP Mława nabór

– Zgłoszenie o zdarzeniu drogowym otrzymaliśmy 19 listopada o godzinie 20:05.  Do działań ratowniczych zadysponowane zostały dwa zastępy JRG Mława oraz zastęp OSP Wieczfnia Kościelna. Na miejscu zdarzenia okazało się, że samochód osobowy marki BMW wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Działania straży polegały na udzieleniu pomocy medycznej osobie poszkodowanej oraz zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. W dalszej kolejności opiekę nad osobą poszkodowaną przejął zespół ratownictwa medycznego, który przetransportował ją do szpitala. W działaniach na miejscu zdarzenia oprócz jednostek straży uczestniczyły dwie karetki pogotowia oraz dwa patrole policji – podaje oficer dyżurny PSP Mława.

red.

kuklin-1

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz