Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Media Expert Mława
Logo
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Morawy. Śmigłowiec LPR zabrał rannego mężczyznę do szpitala


sliderDo tragicznego wypadku podczas prowadzenia prac rozbiórkowych w jednym z gospodarstw w Morawach gm. Stupsk doszło dziś (19 listopada) około południa. Rannego mężczyznę do szpitala zabrał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Słoneczne ogrody Mława

– Zgłoszenie o wypadku w miejscowości Morawy gm. Stupsk otrzymaliśmy o godzinie 11:26. Na miejsce zdarzenia zadysponowane zostały dwa zastępy JRG Mława oraz OSP Stupsk i OSP Konopki. Na miejscu zdarzenia okazało się, że podczas prowadzenia robót rozbiórkowych zawaleniu uległa piwnica ogrodowa, wskutek czego jeden z mężczyzn prowadzących te prace został przysypany aż do pasa i uwięziony w zapadlinie. Działania straży pożarnej polegały na uwolnieniu zakleszczonego mężczyzny, ewakuowaniu i przekazaniu zespołowi ratownictwa medycznego. Do poszkodowanego został wezwany śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który przetransportował poszkodowanego do szpitala. Na miejscu zdarzenia obecny był również patrol policji – podaje oficer dyżurny PSP Mława.

red.

15129673_1196707343730224_1371627325164557554_o

fot. OSP Stupsk

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500