Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Morawy. Śmigłowiec LPR zabrał rannego mężczyznę do szpitala


sliderDo tragicznego wypadku podczas prowadzenia prac rozbiórkowych w jednym z gospodarstw w Morawach gm. Stupsk doszło dziś (19 listopada) około południa. Rannego mężczyznę do szpitala zabrał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.


– Zgłoszenie o wypadku w miejscowości Morawy gm. Stupsk otrzymaliśmy o godzinie 11:26. Na miejsce zdarzenia zadysponowane zostały dwa zastępy JRG Mława oraz OSP Stupsk i OSP Konopki. Na miejscu zdarzenia okazało się, że podczas prowadzenia robót rozbiórkowych zawaleniu uległa piwnica ogrodowa, wskutek czego jeden z mężczyzn prowadzących te prace został przysypany aż do pasa i uwięziony w zapadlinie. Działania straży pożarnej polegały na uwolnieniu zakleszczonego mężczyzny, ewakuowaniu i przekazaniu zespołowi ratownictwa medycznego. Do poszkodowanego został wezwany śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który przetransportował poszkodowanego do szpitala. Na miejscu zdarzenia obecny był również patrol policji – podaje oficer dyżurny PSP Mława.

red.

15129673_1196707343730224_1371627325164557554_o

fot. OSP Stupsk

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x