Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

V edycja „Bezpiecznej Mławianki” rozpoczęta


dsc_0103Piąta grupa „ Bezpiecznych Mławianek”  już w komplecie. 15 listopada uczestniczki kursu samoobrony wzięły udział w  spotkaniu organizacyjnym. Panie powitał Starosta Mławski Włodzimierz Wojnarowski oraz I Zastępca  Komendanta Powiatowego Policji w Mławie nadkom. Krzysztof Hincman.  Kurs rozpoczęło 26 pań.


Kurs samoobrony dla kobiet, połączony z zajęciami warsztatowymi jest całkowicie bezpłatny. Przyjmowanie zgłoszeń zakończyło się po niespełna 3 dniach z powodu braku miejsc.  Panie czeka 13 godzin treningów na macie, pod okiem  doświadczonego instruktora technik samoobrony Artura Możdżonka.

Panie wezmą także udział w organizowanych po raz pierwszy  warsztatach,  prowadzonych przez terapeutę pt. „Bez klapsa – jak z miłością i szacunkiem stawiać dziecku granice”. W planie kursu już tradycyjnie są  także zajęcia  z dziedziny prewencji kryminalnej oraz spotkanie z funkcjonariuszami straży pożarnej. Strażacy uczyć będą panie udzielania pierwszej pomocy.

Organizatorem drugiej w tym roku edycji lokalnego programu, skierowanego do wszystkich mieszkanek powiatu jest Starosta Mławski, Komenda Powiatowa Policji w Mławie oraz Zespół Ośrodków Wsparcia w Mławie.

Współorganizatorem V edycji programu jest Burmistrz Miasta Mława, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, Mławska Hala Sportowa, Komenda Powiatowa PSP w Mławie oraz Akademia Sztuk Walki Senshi.

Podczas spotkania organizacyjnego dopisywały humory i pozytywne nastawienie – a to najważniejsze.  Kurs potrwa do 20 grudnia.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x