Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Oprawa obrazów grafik luster Mława duży wybór ram Mława galeria autorska Przemysław Zalweski sprzedaż obrazów na zamówienie
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Pasowanie na Przedszkolaka


slider37 listopada 2016 roku w Szkole Podstawowej im. Wojciecha Piechowskiego w Nosarzewie Borowym odbyła się uroczystość „Pasowania na przedszkolaka”. Bohaterami spotkania były najmłodsze dzieci, które zaprezentowały program artystyczny pod kierunkiem nauczycielek p. Sylwii Śliwińskiej i p. Sylwii Rząp. Przedszkolaki występując przed tak wielką publicznością wykazały się nie tylko swoimi umiejętnościami, ale również wielką odwagą. W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście: Wójt Gminy Szydłowo Wiesław Boczkowski, ksiądz kanonik Andrzej Skorłutowski, pani dyrektor Marzena Kołecka oraz rodzice.

Po zakończonej części artystycznej pani dyrektor dokonała uroczystego pasowania. Na pamiątkę każde dziecko otrzymało dyplom i książeczkę oraz nowe zabawki do przedszkola. Prezenty dla wszystkich przedszkolaków przygotował także Wójt gminy, który zaszczycił nas swoją obecnością . Oficjalną część uroczystości zakończyła modlitwa i błogosławieństwo udzielone przez księdza kanonika. O swoich pociechach nie zapomnieli również rodzice, którzy przygotowali dla nich drobne upominki.

Po części artystycznej wszyscy goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

źródło: SP w Nosarzewie Borowym

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500