Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Pasowanie na Przedszkolaka


slider37 listopada 2016 roku w Szkole Podstawowej im. Wojciecha Piechowskiego w Nosarzewie Borowym odbyła się uroczystość „Pasowania na przedszkolaka”. Bohaterami spotkania były najmłodsze dzieci, które zaprezentowały program artystyczny pod kierunkiem nauczycielek p. Sylwii Śliwińskiej i p. Sylwii Rząp. Przedszkolaki występując przed tak wielką publicznością wykazały się nie tylko swoimi umiejętnościami, ale również wielką odwagą. 


W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście: Wójt Gminy Szydłowo Wiesław Boczkowski, ksiądz kanonik Andrzej Skorłutowski, pani dyrektor Marzena Kołecka oraz rodzice.

Po zakończonej części artystycznej pani dyrektor dokonała uroczystego pasowania. Na pamiątkę każde dziecko otrzymało dyplom i książeczkę oraz nowe zabawki do przedszkola. Prezenty dla wszystkich przedszkolaków przygotował także Wójt gminy, który zaszczycił nas swoją obecnością . Oficjalną część uroczystości zakończyła modlitwa i błogosławieństwo udzielone przez księdza kanonika. O swoich pociechach nie zapomnieli również rodzice, którzy przygotowali dla nich drobne upominki.

Po części artystycznej wszyscy goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

źródło: SP w Nosarzewie Borowym

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x