Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

17 – 18 listopada do urzędu miasta wejdziesz tylko z przepustką


ratusz-cwiczenia217 – 18 listopada 2016 r. na terenie Urzędu Miasta Mława, w ramach szkolenia obronnego zostanie przeprowadzone ćwiczenie powiatowo-gminne pod kryptonimem „JESIEŃ 2016”.


W tych dniach, w wejściu do Urzędu Miasta Mława, zorganizowane będzie Biuro Przepustek. Osoby, które przyjdą załatwiać swoje sprawy w ratuszu, otrzymają tymczasowy dokument upoważniający do wejścia na jego teren. Przepustki podpisywać będą naczelnicy lub pracownicy wydziałów UMM, do których trafią interesanci. W sekretariacie stale dyżurować będą urzędnicy odbierający komunikaty od służb starosty. Ich treść przekażą dalej – do zakładów pracy na terenie Mławy.

W piątek 18 listopada br. zaplanowane są działania ratownicze służb miejskich i powiatowych, związane m.in. z udzieleniem pomocy ofiarom zaaranżowanego wypadku komunikacyjnego.

W związku z ćwiczeniami mogą wystąpić drobne trudności w załatwianiu spraw bieżących, za co przepraszamy.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
interesant
interesant
5 lata temu

Może by tak sobie w niedziele zorganizowali takie szkolenia jak ćwiczenie powiatowo-gminne pod kryptonimem „JESIEŃ 2016”, a nie popisywać się będą przed interesantami i marnotrawić ich czas.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x