Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

17 – 18 listopada do urzędu miasta wejdziesz tylko z przepustką


ratusz-cwiczenia217 – 18 listopada 2016 r. na terenie Urzędu Miasta Mława, w ramach szkolenia obronnego zostanie przeprowadzone ćwiczenie powiatowo-gminne pod kryptonimem „JESIEŃ 2016”.

KSP Mława nabór

W tych dniach, w wejściu do Urzędu Miasta Mława, zorganizowane będzie Biuro Przepustek. Osoby, które przyjdą załatwiać swoje sprawy w ratuszu, otrzymają tymczasowy dokument upoważniający do wejścia na jego teren. Przepustki podpisywać będą naczelnicy lub pracownicy wydziałów UMM, do których trafią interesanci. W sekretariacie stale dyżurować będą urzędnicy odbierający komunikaty od służb starosty. Ich treść przekażą dalej – do zakładów pracy na terenie Mławy.

W piątek 18 listopada br. zaplanowane są działania ratownicze służb miejskich i powiatowych, związane m.in. z udzieleniem pomocy ofiarom zaaranżowanego wypadku komunikacyjnego.

W związku z ćwiczeniami mogą wystąpić drobne trudności w załatwianiu spraw bieżących, za co przepraszamy.

źródło: UMM

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "17 – 18 listopada do urzędu miasta wejdziesz tylko z przepustką"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
interesant
Gość

Może by tak sobie w niedziele zorganizowali takie szkolenia jak ćwiczenie powiatowo-gminne pod kryptonimem „JESIEŃ 2016”, a nie popisywać się będą przed interesantami i marnotrawić ich czas.

wpDiscuz