Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

ACK w Mławie. Pierwszacy ślubowali, starsi otrzymali pagony


sliderSpołeczność szkolna Akademickiego Centrum Kształcenia ceremonialnie przyjęła do swojego grona pierwszoklasistów liceum ogólnokształcącego o profilu mundurowym, którzy 10 listopada w mławskiej auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Ciechanowie złożyli uroczyste ślubowanie.

KSP Mława nabór

Z tej okazji gratulacje i życzenia-  osiągania dobrych wyników, realizacji zainteresowań a także wykorzystania zdobytej wiedzy w przyszłej pracy zawodowej w służbach mundurowych –  kierowane do uczniów klas mundurowych składali rektor Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Ciechanowie doc. dr Leszek Zygner,  komendant Wojskowej Komendy Uzupełnień w Ciechanowie ppłk mgr inż. Krzysztof Futyma oraz komendant Komedy Powiatowej Policji w Mławie  mł. insp. Artur Ryfiński.

Tego dnia swoje święto mieli też uczniowie klas II i III, którzy odebrali z rąk ppłk Krzysztofa Futymy i mł. insp. Artuar Ryfińskiego pagony.

Jako że uroczystość zorganizowana była w przededniu Święta Odzyskania Niepodległości, uczniowie przygotowali z tej okazji program artystyczny zatytułowany „Polskie drogi do wolności”.

JK

« 1 z 3 »
Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz