Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

ACK w Mławie. Pierwszacy ślubowali, starsi otrzymali pagony


sliderSpołeczność szkolna Akademickiego Centrum Kształcenia ceremonialnie przyjęła do swojego grona pierwszoklasistów liceum ogólnokształcącego o profilu mundurowym, którzy 10 listopada w mławskiej auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Ciechanowie złożyli uroczyste ślubowanie.


Z tej okazji gratulacje i życzenia-  osiągania dobrych wyników, realizacji zainteresowań a także wykorzystania zdobytej wiedzy w przyszłej pracy zawodowej w służbach mundurowych –  kierowane do uczniów klas mundurowych składali rektor Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Ciechanowie doc. dr Leszek Zygner,  komendant Wojskowej Komendy Uzupełnień w Ciechanowie ppłk mgr inż. Krzysztof Futyma oraz komendant Komedy Powiatowej Policji w Mławie  mł. insp. Artur Ryfiński.

Tego dnia swoje święto mieli też uczniowie klas II i III, którzy odebrali z rąk ppłk Krzysztofa Futymy i mł. insp. Artuar Ryfińskiego pagony.

Jako że uroczystość zorganizowana była w przededniu Święta Odzyskania Niepodległości, uczniowie przygotowali z tej okazji program artystyczny zatytułowany „Polskie drogi do wolności”.

JK

« 1 z 3 »
Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x