Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Sztuka nowoczesna w Galerii FOYER


sliderW miniony poniedziałek 7 listopada odbył się wernisaż wystawy, na której twórcy i uczestnicy warsztatów upcyklingowych zaprezentowali prace wykonane z surowców wtórnych.


Najnowsza ekspozycja zaprezentowana przez Panią Ewę Karolinę Osowską i Pana Wojciecha Rutkowskiego to nietypowa inicjatywa, gdyż zgromadzone na niej dzieła są również wynikiem pracy dzieci oraz amatorów. Idea upcyclingu jest powszechna już na całym świecie i sięgają po nią najbardziej znani designerzy. Warsztaty pokazały uczestnikom, że upcycling daje możliwość stworzenia własnego niepowtarzalnego stylu, wykazania się kreatywnością i pasją do zmieniania rzeczy, i odszukiwania ich ponownych zastosowań. Z zużytych opakowań powstały obrazy oraz małe makiety, przedstawiające przestrzeń miejską, ale równie dobrze ta technika może posłużyć do wykonania mebli czy domowych dekoracji. Osoby zainteresowane upcyclingiem i szukające inspiracji do tworzenia sztuki użytkowej zapraszamy do Galerii FOYER. Wystawę będzie można oglądać w tym miesiącu.

źródło i foto: MDK Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x