Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Mławski kalendarz „MŁAWA W CZTERECH PORACH ROKU”


kalZwiązek Twórców Ziemi Zawkrzeńskiej zaprasza na spotkanie promujące wydanie kalendarza na 2017 rok.

KSP Mława nabór

Promocja odbędzie sie 18 listopada (piątek) o godz. 1800 w Miejskim Domu Kultury w Mławie. Podczas promocji, jak sama nazwa wskazuje, będzie można nabyć kalendarz w cenie – promocyjnej.

W kalendarzu swoje prace fotograficzne zaprezentowali: Robert Bartosewicz, Celina Błaszczyk, Danuta Gastołek, Dariusz Tadrzyński i Zbigniew Wawrzyński.

Mławski Związek Twórców Ziemi Zawkrzeńskiej stara się łączyć różne dziedziny sztuki. W kalendarzu oprócz fotografii przedstawiających Mławę zaprezentowane zostały wiersze: Anny Humięckiej, Jerzego Gawlikowskiego, Dariusza Tadrzyńskiego, Artura Dębskiego, Haliny Wylot, Beaty Sobieraj, Bronisławy Stachuli, Krystyny Machałowskiej, Marka Ligińskiego, Teresy Dwórznik-Romańskiej oraz już nieżyjących poetów: Janusza Dylewskiego, Jadwigi Szymkowicz i Marii Barbary Artowicz.

Promocja odbędzie się wśród wiszących prac fotograficznych przedstawiających cztery pory Mławy.

Wydanie kalendarza jest zwieńczeniem całego zadania, które polegało na prezentacji zdjęć Mławy w czterech porach roku. Zdjęcia prezentowane były na czasowych wystawach w Miejskim Domu Kultury w Mławie.

źródło: ZTZZ Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz