Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Mławski kalendarz „MŁAWA W CZTERECH PORACH ROKU”


kalZwiązek Twórców Ziemi Zawkrzeńskiej zaprasza na spotkanie promujące wydanie kalendarza na 2017 rok.


Promocja odbędzie sie 18 listopada (piątek) o godz. 1800 w Miejskim Domu Kultury w Mławie. Podczas promocji, jak sama nazwa wskazuje, będzie można nabyć kalendarz w cenie – promocyjnej.

W kalendarzu swoje prace fotograficzne zaprezentowali: Robert Bartosewicz, Celina Błaszczyk, Danuta Gastołek, Dariusz Tadrzyński i Zbigniew Wawrzyński.

Mławski Związek Twórców Ziemi Zawkrzeńskiej stara się łączyć różne dziedziny sztuki. W kalendarzu oprócz fotografii przedstawiających Mławę zaprezentowane zostały wiersze: Anny Humięckiej, Jerzego Gawlikowskiego, Dariusza Tadrzyńskiego, Artura Dębskiego, Haliny Wylot, Beaty Sobieraj, Bronisławy Stachuli, Krystyny Machałowskiej, Marka Ligińskiego, Teresy Dwórznik-Romańskiej oraz już nieżyjących poetów: Janusza Dylewskiego, Jadwigi Szymkowicz i Marii Barbary Artowicz.

Promocja odbędzie się wśród wiszących prac fotograficznych przedstawiających cztery pory Mławy.

Wydanie kalendarza jest zwieńczeniem całego zadania, które polegało na prezentacji zdjęć Mławy w czterech porach roku. Zdjęcia prezentowane były na czasowych wystawach w Miejskim Domu Kultury w Mławie.

źródło: ZTZZ Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x