Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Kto zagra w Rockowaniach? Eliminacje zakończone


7af0193b8351bd1eb04c09dfe5731fa3_xlPierwszy etap eliminacji dobiegł końca. Jury wybrało zespoły, których autorskie kawałki zachwyciły niebanalnym przekazem słowno-muzycznym oraz najlepiej oddały wyobraźnię muzyczną wykonawców.

KSP Mława nabór

Już 19 listopada na scenie Miejskiego Domu Kultury w Mławie zaprezentują się kapele z różnych stron Polski, grające muzykę z pogranicza bluesa, rock and rolla, reggae, funka czy heavy metalu. Można będzie usłyszeć mocne grunge’owe brzmienia oraz teksty bez cenzury.

19 LISTOPADA NA XIV OGÓLNOPOLSKIM FESTIWALU MUZYKI MŁODZIEŻOWEJ WYSTĄPIĄ:

B&B

DEPTH OF SILANCE

HOT AIR

HUG OF DEVIL

RUCH WOLNYCH MYŚLI

THE CASSINO

THE FOOLISHLY

THE SUITS

STEEL HABIT

GRATULUJEMY!!!

Ostre i zdecydowane aranżacje, to tylko niektóre z propozycji, jakie przygotowaliśmy dla tych, którzy pojawią się na Festiwalu. Po zakończeniu konkursowych występów i wręczeniu nagród rozpocznie się koncert zespołu LAO CHE. ZAPRASZAMY!!!

 

źródło i foto: MDK Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Kto zagra w Rockowaniach? Eliminacje zakończone"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
As
Gość

Jest jakiś zespół z Mławy czy nie? Czemu nie napisaliście tego w artykule…?

wpDiscuz