Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Klasyka ponownie zagości na scenie MDK


filharmonia_listopad_trio_fortepianoweW najbliższą środę, 16 listopada mławscy melomani będą mogli wysłuchać dzieł Ludwiga van Beethovena, Ernesta Blocha, Astora Piazzolii czy Franza Schuberta. Na spotkanie ze znakomitymi muzykami Filharmonii Narodowej zapraszamy o godz. 18.00 do sali Kina KOSMOS.


Najbliższy koncert pt. „Miedzy dźwiękami” to propozycja skierowana do słuchaczy muzyki poważnej, gustujących w wykonaniach obdarzonych silnym ładunkiem emocjonalnym i pełnymi pasji interpretacjami. W programie pojawią kompozycje największych mistrzów rozpisane na trio fortepianowe. Mławianie wysłuchają utworów zaliczanych od arcydzieł tego najpopularniejszego gatunku europejskiej muzyki klasycznej. W repertuarze nie zabraknie krótkich prezentacji twórczości znanych artystów oraz genezy niektórych dzieł. Wśród wspaniałych wirtuozów znajdą się pianista – Robert Skiera, skrzypaczka – Joanna Okoń oraz wiolonczelistka – Anna Wróbel. Zapraszamy!

źródło: MDK Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x