Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Klasyka ponownie zagości na scenie MDK


filharmonia_listopad_trio_fortepianoweW najbliższą środę, 16 listopada mławscy melomani będą mogli wysłuchać dzieł Ludwiga van Beethovena, Ernesta Blocha, Astora Piazzolii czy Franza Schuberta. Na spotkanie ze znakomitymi muzykami Filharmonii Narodowej zapraszamy o godz. 18.00 do sali Kina KOSMOS.

KSP Mława nabór

Najbliższy koncert pt. „Miedzy dźwiękami” to propozycja skierowana do słuchaczy muzyki poważnej, gustujących w wykonaniach obdarzonych silnym ładunkiem emocjonalnym i pełnymi pasji interpretacjami. W programie pojawią kompozycje największych mistrzów rozpisane na trio fortepianowe. Mławianie wysłuchają utworów zaliczanych od arcydzieł tego najpopularniejszego gatunku europejskiej muzyki klasycznej. W repertuarze nie zabraknie krótkich prezentacji twórczości znanych artystów oraz genezy niektórych dzieł. Wśród wspaniałych wirtuozów znajdą się pianista – Robert Skiera, skrzypaczka – Joanna Okoń oraz wiolonczelistka – Anna Wróbel. Zapraszamy!

źródło: MDK Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz