Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Szymon Chmielewski Michał Pol kandydat do Rady Miasta Mława wybory samorządowe 2018
Logo
Cezary Kądrzycki kandydat do Rady Miasta Mława
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Klasyka ponownie zagości na scenie MDK


filharmonia_listopad_trio_fortepianoweW najbliższą środę, 16 listopada mławscy melomani będą mogli wysłuchać dzieł Ludwiga van Beethovena, Ernesta Blocha, Astora Piazzolii czy Franza Schuberta. Na spotkanie ze znakomitymi muzykami Filharmonii Narodowej zapraszamy o godz. 18.00 do sali Kina KOSMOS.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Najbliższy koncert pt. „Miedzy dźwiękami” to propozycja skierowana do słuchaczy muzyki poważnej, gustujących w wykonaniach obdarzonych silnym ładunkiem emocjonalnym i pełnymi pasji interpretacjami. W programie pojawią kompozycje największych mistrzów rozpisane na trio fortepianowe. Mławianie wysłuchają utworów zaliczanych od arcydzieł tego najpopularniejszego gatunku europejskiej muzyki klasycznej. W repertuarze nie zabraknie krótkich prezentacji twórczości znanych artystów oraz genezy niektórych dzieł. Wśród wspaniałych wirtuozów znajdą się pianista – Robert Skiera, skrzypaczka – Joanna Okoń oraz wiolonczelistka – Anna Wróbel. Zapraszamy!

źródło: MDK Mława

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500