Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Urodziny Polski w MPS Nr 4


sliderW przededniu święta Niepodległości przedszkolaki z oddziału Księżyce w MPS Nr 4 w Mławie przygotowały dla swoich rówieśników poranek słowno-muzyczny o charakterze patriotycznym.

KSP Mława nabór

Odświętnie ubrane 5-latki, z przypiętymi  pięknymi kotylionami śpiewały i opowiadały zaciekawionym młodszym koleżankom i kolegom o Polsce. Największe emocje wśród widowni wzbudziło pojawienie się prawdziwej, dużej, biało-czerwonej flagi dumnie trzymanej przez jednego z małych artystów. Uroczystość zakończyła się wspólnym odśpiewaniem hymnu państwowego. Później, jak to na urodzinach bywa, były słodkości i wspaniała, radosna atmosfera.

źródło: MPS Nr 4

« 1 z 2 »
Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz