Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Urodziny Polski w MPS Nr 4


sliderW przededniu święta Niepodległości przedszkolaki z oddziału Księżyce w MPS Nr 4 w Mławie przygotowały dla swoich rówieśników poranek słowno-muzyczny o charakterze patriotycznym.


Odświętnie ubrane 5-latki, z przypiętymi  pięknymi kotylionami śpiewały i opowiadały zaciekawionym młodszym koleżankom i kolegom o Polsce. Największe emocje wśród widowni wzbudziło pojawienie się prawdziwej, dużej, biało-czerwonej flagi dumnie trzymanej przez jednego z małych artystów. Uroczystość zakończyła się wspólnym odśpiewaniem hymnu państwowego. Później, jak to na urodzinach bywa, były słodkości i wspaniała, radosna atmosfera.

źródło: MPS Nr 4

« 1 z 2 »
Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x